• Radom, mazowieckie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Kierowca C+E

Confirme sp. z o.o. to rodzinna spółka istniejąca od 1989 roku. Jest jednym z wiodących dystrybutorów wyrobów stalowych wykorzystywanych w budownictwie oraz renomowany dostawca prefabrykatów zbrojeniowych.

Siedziba i biuro zarządu spółki mieści się w Warszawie,ale działalność operacyjna prowadzona jest w Radomiu, gdzie znajduję się centrum logistyczno-magazynowe,a także nowo wybudowany zakład przetwórstwa stali.

Jest rodzinną firmą z ponad 20 letnią tradycją w branży transportowej. Zajmujemy się transportem drogowym pojazdów ciężarowych na terenie całego kraju i bliskiej zagranicy. Dostarczamy swój towar do krajów takich jak; Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Włochy. Możemy pochwalić się profesjonalnym i doświadczonym zespołem pracowników stale podnoszącym swoje kwalifikacje. Zatrudnimy do współpracy kierowców z kategorią C+E. do transportu na terenie kraju. Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, jesteś sumienny i chcesz rozwijać się razem z nami to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do kontaktu.

Zakres obowiązków

  • kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z zabezpieczeniem towaru,

  • nadzór nad powierzonym ładunkiem,

  • zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia,

  • przestrzeganie procedur w miejscach załadunku/rozładunku,

  • prawidłowe wypełnianie dokumentów transportowych,

  • dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu.

Wymagania

  • prawo jazdy C+E,

  • karta kierowcy,

  • świadectwo kwalifikacji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Samochód przypisany do kierowcy,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Ubezpieczenie medyczne,

  • Wsparcie techniczne serwisu,

  • Wynagrodzenie płatne 10-go dnia każdego miesiąca, wypłacane w całości na konto zawsze w terminie,

  • Przestrzegamy czasu pracy.

  • Administratorem danych osobowych jest Confirme Sp. z o.o. 02-676 Warszawa Postępu 13/3, NIP: 6270012720. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Confirme Sp. z o.o. 02-676 Warszawa Postępu 13/3, NIP: 6270012720 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)