Tenglong Polska Sp. z o.o

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

  • Bieruń, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Tenglong Polska Sp. z o.o., jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów akcesoriów i części samochodowych, przewodów do klimatyzacji . Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie i Azji.

Zakres obowiązków

  • Efektywna produkcja wyrobów zgodnie z wymogami technologiczno – jakościowymi
  • Sprawdzanie kompletności i sprawności sprzętu oraz środków ochrony indywidualnej
  • Wizualna kontrola jakościowa produkowanych detali
  • Samodzielne wykrywanie niezgodności w produkowanych detalach
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej
  • Świadczenie pracy zgodnie ze specyfikacją jakościową

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Sprawność manualna
  • Staranność i dokładność
  • Komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość uczestnictwa w kursach, szkoleniach oraz możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień dopasowanych do stanowisk pracy
  • Międzynarodowe środowisko
  • Wszystkich pracowników zatrudniamy na umowę o pracę, gwarantującą stabilność zatrudnienia
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport Plus
  • Spotkania integracyjne
  • Parking dla pracowników
  • Przewozy pracownicze
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Naszym pracownikom oferujemy możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia na życie

Inne:

  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Tenglong Polska Sp. z o.o 43-150 Bieruń ul. Strefowa 6, NIP: 6462964617. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Tenglong Polska Sp. z o.o, ul. Strefowa 6, 43-150 Bieruń, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Tenglong Polska Sp. z o.o."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)