WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Psycholog na Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu

  • Andrychów, małopolskie pow. wadowicki

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie zatrudni pracownika na stanowisko:

Psychologa na Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu

O rozmowie kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Zakres obowiązków

  • rozpoznawanie potrzeb i problemów pacjentów
  • zawieranie kontraktów terapeutycznych i sporządzanie osobistych programów terapii
  • dobieranie form i metod pracy oraz realizacja programu z przydzielonymi pacjentami
  • świadczenie porad psychologicznych
  • prowadzenie psychoedukacji pacjentóww ramach mikrowykładów
  • prowadzenie terapii grupowej
  • dbanie o bezpieczeństwo pacjentów
  • dokonywanie oceny stopnia realizacji poszczególnych etapów programów
  • prowadzenie obowiazujacej dokumentacji

Wymagania

  • dyplom psychologa,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju.
  • mile widziane doswiadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy
  • miejsce pracy: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie ul. Dąbrowskiego 19
  • Administratorem danych osobowych jest WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY 34-120 Andrychów ul. Dąbrowskiego 19, NIP: 5512123091. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
    o ochronie danych).
Dodana
Wygasa (za 28 dni)