• Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Referent ds. kadr i szkoleń

Beskidzki Zespół Leczniczo - Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzujest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej działającym od 1993 r.

Zajmujemy się rehabilitacją osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży w trybie stacjonarnym i dziennym, w oparciu o światowe standardy i współczesne koncepcje terapeutyczne, wykorzystując doświadczenie personelu medycznego oraz nowoczesną bazę sprzętową. Specjalizujemy się w rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej, kardiologicznej i pulmonologicznej.

Zatrudniamy ponad 200 pracowników w dwóch współpracujących ze sobą oddziałach znajdujących się w Jaworzu przy ul. Słonecznej 83, gdzie znajduje się także siedziba Szpitala, oraz przy
ul. Wapienickiej 142.

Naszym celem jest usprawnianie pacjentów na najwyższym poziomie dlatego dbamy o jakość udzielanych świadczeń. Od 2014 r. utrzymujemy certyfikat normy ISO 9001. Dążymy do osiągnięcia statutu najlepszego ośrodka rehabilitacyjnego w południowej części województwa śląskiego.

Pracownikom zapewniamy stabilne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami.

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu

poszukuje kandydata na stanowisko

Referent ds. kadr i szkoleń.

Stabilne zatrudnienie w prestiżowej placówce.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym WMS
  • Sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych,
  • Ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich,
  • Monitorowanie ważności orzeczeń lekarskich oraz innych dokumentów termonowych,
  • Uczestnictwo w przygotowaniu procedur kadrowo-płacowych,
  • Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień kadrowo-płacowych dla kadry zarządzającej,
  • Wsparcie przy organizacji szkoleń
  • Udział w projektach HR

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2 lat doświadczenia w pracy w obszarze kadr lub HR
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego oraz prawa pracy,
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel )
  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność w wykonywaniu obowiązków i otwartość na zmiany,
  • Doświadczenie w pracy w placówce medycznej w obszarze kadr lub HR będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:35,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki w okresie letnim i zimowym,
  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu ubezpieczeń,
  • Dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat zatrudnienia w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, organach administracji publicznej i administracji samorządowej) od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
  • Gratyfikacje jubileuszowe,
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
Dodana
Wygasa (za 25 dni)