• Hażlach, śląskie pow. cieszyński

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Biuro Rachunkowe „Saldo.pl” to kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa wszelkich podmiotów gospodarczych. Obecnie poszukujemy specjalisty do spraw kadr i płac

Zakres obowiązków

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu pracy w tym:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Przygotowywanie umów, aneksów oraz zaświadczeń,
  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych,
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Rozliczanie pracowników oddelegowywanych do pracy za granicą
  • Współpraca z urzędami i organami kontroli, w tym korespondencja z komornikami
  • Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik
  • Obsługa PPK

Wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu ekonomicznym
  • Doświadczenie na stanowisku w dziale kadr i płac
  • Umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi - preferowany program Symfonia
  • Znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ewidencja czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os. fizycznych oraz aktualnych przypisów wykonawczych, mile widziana znajomość ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Terminowość i dokładność

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wsparcie w zdobyciu nowej wiedzy;
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Bardzo dobre warunki pracy i płacy
  • Benefity – m.in. ubezpieczenie na życie, parking dla pracowników, dofinansowanie wypoczynku, kawa / herbata
  • Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Saldo.pl Sp. z o.o. Sp. k. 43-419 Hażlach Skoczowska 52, NIP: 5482686463. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Saldo.pl Sp. z o.o. Sp. k. 43-419 Hażlach Skoczowska 52, NIP: 5482686463 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni)