AEROKLUB WROCŁAWSKI

Pracownik Sekretariatu

  • Umowa o pracę
    4 000-5 500 zł netto / mies.
  • Kontrakt B2B
    4 500-7 500 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Wrocław SkyClub - Aeroklub Wrocławski poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko Pracownika Sekretariatu.

Idealnie jeśli interesujesz się lotnictwem, albo chcesz poznać tę branżę od podszewki, masz doświadczenie w obsłudze klienta i prowadzeniu spraw biurowych, a do tego jesteś ciekawy/-a nowych wyzwań. Ale wiemy też, że ideały nie istnieją, więc jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymogów to nadal możesz aplikować :) Znajomość języków obcych jest bardzo dużą zaletą, jednak nie jest warunkiem koniecznym.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV i dodatkowo napisz dlaczego właśnie Ty jesteś najbardziej odlotowym Kandydatem/Kandydatką i jakie są Twoje największe supermoce, które przydadzą Ci się w pracy.

Jak wygląda rekrutacja?

  1. Wysyłasz aplikację

  2. Otrzymasz krótkie zadanie rekrutacyjne do wykonania online

  3. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną

  4. Wybranemu Kandydatowi/Kandydatce przedstawimy ofertę pracy - po jej akceptacji podpisujemy umowę i gotowe, witamy na pokładzie Wrocław SkyClub!

Zakres obowiązków

Osoba jakiej szukamy to ktoś kto w trudzie i nudzie codziennych zadań biurowych potrafi dostrzegać wyzwania, powiązania i… nowe rozwiązania. Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in.:

  • prowadzenie bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • obsługa korespondencji

  • organizacja i nadzór nad obiegiem dokumentów i informacji

  • prowadzenie kalendarzy i zarządzanie nimi

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego i akcyzowego (paliwo) oraz kontakt z biurem rachunkowym

  • współpraca z pozostałymi pracownikami i wolontariuszami

  • udzielanie informacji o ofercie komercyjnej (szkolenia lotnicze i loty widokowe)

  • obsługa systemu rezerwacji i umawiania lotów widokowych oraz kontakt z pasażerami

  • obsługa obcych załóg okazjonalnie odwiedzających lotnisko (pobranie płatności, wystawienie faktury, zamówienie taksówki).

Wymagania

Osoba jakiej szukamy to ktoś kto:

  • potrafi współdziałać w grupie, ale jednocześnie nie traci inicjatywy

  • ma rozwinięte zdolności organizacyjne i nie boi się ich wykorzystywać

  • lubi ludzi i potrafi być uśmiechniętą wizytówką miejsca, do którego chce się wracać

  • potrafi myśleć zarówno analitycznie, jak i kreatywnie, a w swojej pracy jest samodzielny

  • jest słowny, terminowy, zdyscyplinowany i chętny do uczenia się nowych rzeczy

  • czuje się dobrze w pracy z pakietem Google Workspace (ewentualnie Office 365) i rozwiązaniami chmurowymi.

Oferujemy

To co możemy zaoferować to przede wszystkim pracę wśród ludzi z pasją, w nietypowej i ekscytującej branży, rynkowe wynagrodzenie i piękne miejsce pracy w otoczeniu otwartej zielonej przestrzeni. Dodatkowo:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w pełnym wymiarze godzin, najpierw na rok, później na czas nieokreślony

  • dodatek paliwowy (praca na lotnisku w Szymanowie)

  • szeroką autonomię w sposobie organizacji pracy, w której stawiamy na efekty

  • możliwość elastycznych godzin i dni pracy

  • system premiowo-prowizyjny powiązany ze sprzedażą lotów widokowych i szkoleń (po okresie próbnym)

  • zniżkę na loty widokowe i szkolenia lotnicze dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Administratorem danych osobowych jest AEROKLUB WROCŁAWSKI 50-348 Wrocław ul. Henryka Sienkiewicza 108-110, NIP: 8961000057. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AEROKLUB WROCŁAWSKI 50-348 Wrocław ul. Henryka Sienkiewicza 108-110, NIP: 8961000057 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)