• Umowa o pracę
    6 600-7 000 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Monter

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Ruszamy z nowym projektem i zwiększamy załogę. Potrzebujemy na stałe jeszcze kilku osób na stanowiska związane z produkcją:

· monter

· operator maszyn

Wynagrodzenie od 6600 zł do 7000 zł brutto + do 1200 zł co miesiąc dodatkowo na dojazdyi pakiet benefitów.

Aplikuj teraz i sprawdź czy to jest to, czego szukasz.

lokalizacja: Kąty Wrocławskie (własny dojazd, ale dopłacamy do paliwa nawet 1200 zł co miesiąc)

Zakres obowiązków

  • montaż elementów na podstawie rysunku
  • obsługa narzędzi
  • kontrola jakości

Wymagania

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)
  • obsługa prostych narzędzi
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, na początek umowa o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie: od 6600 zł do 7000 zł brutto miesięcznie
  • dodatkowo na paliwo - do 1200 zł
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • praca na 2 zmiany (bez nocek)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, program emerytalny, zniżki na zakupy i bilety do kin
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)