Bay Logistik GmbH +Co KG

Kierowca cysterny w transporcie międzynarodowym (2x2, 3x1, pełny etat)

  • Niemcy zagranica

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bay Logistik GmbH + Co.KG

Firma Bay Logistik poszukuje kierowców z doświadczeniem do pracy w naszej dynamicznie rozwijającej się firmie transportowej. Szukamy osób z pasją do prowadzenia pojazdów oraz z zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych zadań. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowym środowisku. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania, posiadasz wymagane uprawnienia i umiejętności, zapraszamy do aplikowania na stanowisko.

Jako pracodawcy zależy nam na tym, aby nasi pracownicy mieli satysfakcjonującą pracę i czuli się w naszej firmie dobrze. Dlatego zapewniamy nie tylko atrakcyjne wynagrodzenia, ale także dobrą atmosferę i wsparcie ze strony zespołu. Każdy pracownik, który do nas dołączy, może liczyć na nasze wsparcie w rozwijaniu swoich umiejętności oraz na pomoc w rozwiązywaniu problemów, które mogą pojawić się w trakcie pracy.

Nasza firma stawia na ciągły rozwój i dba o jakość wykonywanej pracy, co przekłada się na satysfakcję naszych pracowników. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi pracownikami i zapewnieniu im warunków, które pozwolą na rozwój w sferze zawodowej.

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać i daje Ci poczucie satysfakcji, dołącz do naszej firmy. Z pewnością znajdziesz u nas nie tylko dobrą pracę, ale także przyjazną atmosferę i wsparcie w realizacji swoich celów zawodowych.

W celu wzmocnienia naszego zespołu, obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca cysterny w transporcie międzynarodowym (m/f/d)

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie krajowych i międzynarodowych przewozów.
  • Odpowiedzialność za transport, załadunek i rozładunek płynów organicznych i chemicznych.
  • Profesjonalna kontrola procesu czyszczenia cysterny.
  • Wykonywanie pracy w sposób czysty, bezpieczny i punktualny, zgodnie z przepisami wewnętrznymi i prawnymi.
  • Uprzejma i kompetentna interakcja z naszymi klientami.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii CE wraz z kodem 95.
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca cysterny ADR minimum rok czasu- warunek konieczny.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Co najmniej rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów o masie 40 ton.
  • Doświadczenie w ruchu na trasach długodystansowych.
  • Wymagane doświadczenie w pracy z chemikaliami w cysternach.

Oferujemy

  • Różne systemy pracy, dostosowane do potrzeb naszych pracowników. 2/2, 3/1 oraz pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Rodzinna atmosfera w firmie, gdzie każdy jest doceniany.
  • Troska o balans między pracą a życiem prywatnym.
  • Komunikacja w języku polskim, angielskim, niemieckim.
  • Praca na nowoczesnym sprzęcie, pojazdy wyposażone w klimatyzację postojową, systemy komfortu pracy kierowcy.

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV lub skontaktuj się telefonicznie!!!

Bay Logistik to firma, która inwestuje w swoich pracowników, oferując stabilne zatrudnienie i perspektywy rozwoju zawodowego.

Dołącz do nas, a razem z nami osiągnij sukces!

  • Administratorem danych osobowych jest Bay Logistik GmbH +Co KG 71332 Waiblingen Schüttelgrabenring 3, NIP: DE 147 321 173. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora Michała Szyszkowskiego. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bay Logistik GmbH- Michał Szyszkowski w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)