• Wrocław, dolnośląskie

Spawacz

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Spawacz

Holenderska firma zapewniająca projekty i zatrudnienie wykwalifikowanym specjalistom w dziedzinie obróbki metali, spawania, instalacji - wody, powietrza, przemysłu elektrycznego i budownictwa w Holandii. Liczba pracowników: 210 osób.
Dzięki ponad 13-letniej specjalizacji i doświadczeniu na rynku oferujemy wyłącznie bieżące i długoterminowe projekty o ponadprzeciętnym wynagrodzeniu, z darmowym zakwaterowaniem (95% naszych pracowników ma osobne, pojedyncze pokoje). Starannie dobieramy zarówno kandydatów, jak również klientów.
Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i zgrany zespół ludzi, którzy potrafią to docenić. Zawsze gramy uczciwie, a to zwykle się opłaca.

Praca dla spawaczy TIG w Holandii, stal nierdzewna, nadgodziny, start od zaraz.

Zakres obowiązków

stabilną pracę dla doświadczonych spawaczy TIG na hali produkcyjnej w rejonie Limburgii, spawamy głównie rury ze stali nierdzewnej (80% spoin) oraz części linii produkcyjnych i maszyn dla przemysłu spożywczego. Oprócz spawania zakres prac obejmuje produkcję i montaż części zgodnie z dokumentacją techniczną oraz późniejszą kontrolę spawów i funkcjonalności produktu finalnego

Długoterminową i stabilną pracę, możliwość nadgodzin do 54 godzin tygodniowo.,

Wymagania

● konieczna jest znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1 i wyższym,
● Certyfikat VCA lub SCC (można to zrobić w Polsce lub także w NL),
● własny samochód
● praktyka w spawaniu cienkościennych rur ze stali nierdzewnej

Oferujemy

Praca na holenderskim kontrakcie:
● 650 euro netto wyplacane tygodniowo za podstawowe 40 godzin. (w zależności od Panskiego doświadczenia, znajomości języków, samodzielności i własnego samochodu) w przypadku 54 godzin nadliczbowych tygodniowe wynagrodzenie wynosi ponad 850 € netto;
● wakacje ok. 120 € miesięcznie
● zasiłek zdrowotny ok. 130 € miesięcznie,
● łącznie ok. od 3050 € - 3900 € netto za podstawowe godziny miesięcznie,
● system rotacji 5 + 1
● zakwaterowanie płatne w pokojach jednoosobowych,
● płatne ubezpieczenie zdrowotne,
● chorobowe, socjalne, emerytalne i wszystkie opłacone składki,
● możliwość pobierania zasiłków i zasiłków na dzieci,
● wsparcie administracyjne z trzech biur w Holandii,
● osoba kontaktowa i pomoc bezpośrednio w miejscu pracy,
● standardowy czas pracy wynosi 40 godzin tygodniowo, nadgodziny są odpowiednio płatne zgodnie z CAO,
● dodatek na dojazd do pracy dla właściciela samochodu w wysokości 0,19 EUR za każdy km przejechany z naszego zakwaterowania w Holandii do pracy i z powrotem.

Praca na dzialalnosci gospodarczej:

● w przypadku korzystania z naszego zakwaterowania pobieramy opłatę w wysokości od 171 do 196 euro tygodniowo
● wynagrodzenie godzinowe 37 Eur

fakturowanie 7 dni

termin płatności faktur w ciągu 16 dni

  • Administratorem danych osobowych jest Fareon Z Nederland B.V. 7332BP Apeldoorn Lange Amerikaweg 67, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fareon Z Nederland B.V. 7332BP Apeldoorn Lange Amerikaweg 67, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)