Praca Szczecin Centrum/Obsługa klienta online

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Specjalista ds. administracji

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

Poszukujemy osoby do pracy w biurze. Nie wymagamy doświadczania ponieważ wszystkiego cię nauczymy na szkoleniu.Praca polega na obsłudze klienta przez internet.Możesz pracować na cały etat lub część etatu.

Wymagania

Wymagamy:

  • Podstawowej znajomości obsługi komputera

  • Wysokiej kultury osobistej

  • zaangażowania

  • punktualności

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • Indywidualne stanowisko pracy

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju

  • zmiany 4-6 godzinne, łatwo pogodzisz tą pracę z innymi obowiązkami

  • Bonusy

  • płatny okres próbny

  • Szkolenie

  • Administratorem danych osobowych jest NP Szczecin 73-110 Stargard Szczeciński Wojska Polskiego, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NP Szczecin 73-110 Stargard Szczeciński Wojska Polskiego, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)