• Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Monter mebli

MARBET Spółka z o.o.  to polska firma rodzinna z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i wyrobów z włóknin termoformowanych.

Jesteśmy producentem sztukaterii, paneli akustycznych, produktów termoizolacyjnych dla budownictwa pasywnego oraz kształtek i opakowań styropianowych, w tym kaset dla szkółkarstwa leśnego.

Nowoczesne rozwiązania oraz ciągły rozwój technologiczny pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Zakres obowiązków

- montaż i pakowanie mebli tapicerowanych,

- praca manualna,

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

- praca dwuzmianowa.

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe,

- dokładność, precyzyjność,

- zdolności manualne,
- umiejetność pracy w zespole.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

- ubezpieczenie grupowe,

- pakiet medyczny.

  • Klauzula informacyjna: Klauzula informacyjn dla kandydatów do pracy w MARBET W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Marbet Sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy, prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Marbet Sp. z o.o.” Administratorem Danych przetwarzanych w ramach rekrutacji jest Marbet Sp. z o.o., ul. Chochołowska 28, 43-346 Bielsko-Biała (kadry@marbet.com.pl, tel. +48 33 8127184), jako Pracodawca. Inspektor Ochrony Danych. Mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych osobowych pod adresem: Marbet Sp. z o.o. ul. Chochołowska 28, 43-346 Bielsko-Biała, e-mail: rodo@marbet.com.pl. Cel i podstawy przetwarzania. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego1. Podanie innych danych zostanie uznane jako zgoda na ich przetwarzanie2. Dane będą przetwarzanie w kolejnych naborach, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę3. Zgody te mogą zostać odwołane w dowolnym czasie. 1 Art. 221 ustawy z 26.06.1974 r. Kodeks pracy. w zw. z art. 6 ust. 1 lit. b RODO - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych); 2 Art. 6 ust. 1 lit a RODO, dla danych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a RODO; 3 Art. 6 ust. 1 lit a RODO. Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być dostawcy: usług publikacji ogłoszeń o pracę, systemów do zarządzania rekrutacjami, usług IT takich jak hosting, systemów informatycznych. Okres przechowywania danych. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku zgody na wykorzystywane danych dla przyszłych rekrutacji, dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy. Prawa osób, których dane dotyczą. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych; ograniczenia przetwarzania danych; usunięcia danych; przeniesienia danych (jeśli podstawą ich przetwarzania jest zgoda i przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany), wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). Informacja o wymogu podania danych. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Marbet
    Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922).
    Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych osobowych i możliwości ich poprawienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie."

    Oświadczam również, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych
    w procesie rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)