MARBET Spółka z o.o.

Operator maszyn i urządzeń

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

MARBET Spółka z o.o.  to polska firma rodzinna z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i wyrobów z włóknin termoformowanych.

Jesteśmy producentem sztukaterii, paneli akustycznych, produktów termoizolacyjnych dla budownictwa pasywnego oraz kształtek i opakowań styropianowych, w tym kaset dla szkółkarstwa leśnego.

Nowoczesne rozwiązania oraz ciągły rozwój technologiczny pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Zakres obowiązków

  • obsługa linii technologicznych na wydziale produkcyjnym,
  • dbałość o zachowanie ciągłości procesu technologicznego na powierzonej linii,
  • pakowanie wyrobów,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • praca w systemie 3-zmianowym.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe,
  • doświadczenie na produkcji, min. 1 rok,
  • dokładność,
  • precyzyjność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.

  • Klauzula informacyjn dla kandydatów do pracy w MARBET

    W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Marbet Sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy, prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez
     Marbet Sp. z o.o.”

    Administratorem Danych przetwarzanych w ramach rekrutacji jest Marbet Sp. z o.o., ul. Chochołowska 28, 43-346 Bielsko-Biała (kadry@marbet.com.pl, tel. +48 33 8127184), jako Pracodawca.
    Inspektor Ochrony Danych.
    Mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych osobowych pod adresem:
    Marbet Sp. z o.o. ul. Chochołowska 28, 43-346 Bielsko-Biała, e-mail: rodo@marbet.com.pl.

    Cel i podstawy przetwarzania.
    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego1. Podanie innych danych zostanie uznane jako zgoda na ich przetwarzanie2. Dane będą przetwarzanie w kolejnych naborach, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę3. Zgody te mogą zostać odwołane w dowolnym czasie.
    1 Art. 221 ustawy z 26.06.1974 r. Kodeks pracy. w zw. z art. 6 ust. 1 lit. b RODO - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych);
    2  Art. 6 ust. 1 lit a RODO, dla danych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a RODO;
    3 Art. 6 ust. 1 lit a RODO.

    Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być dostawcy: usług publikacji ogłoszeń o pracę, systemów do zarządzania rekrutacjami, usług IT takich jak hosting, systemów informatycznych.

    Okres przechowywania danych. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku zgody na wykorzystywane danych dla przyszłych rekrutacji, dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

    Prawa osób, których dane dotyczą. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych; ograniczenia przetwarzania danych; usunięcia danych; przeniesienia danych (jeśli podstawą ich przetwarzania jest zgoda i przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany), wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

    Informacja o wymogu podania danych. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:MARBET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , ul. Chochołowska 28 , 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 5471941897zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)