ZATRUDNIĘ OD ZARAZ - monter klimatyzacji / pomocnik montera Świętochłowice

  • Świętochłowice, śląskie pow. Świętochłowice

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Zatrudnię od zaraz pracowników na stanowisku:

-Monter klimatyzacji
-Pomocnik Montera klmatyzacji

Zakres obowiązków

-Montaż jednostek typu split / multisplit.
-Montaż korytek instalacyjnych.
-Podłaczenia instalacji elektrycznej.
-Przewierty przez sciane wiertnicą diamentową.
-Uruchomianie jednostek.

Dla osób bez doświadczenia w branży klimatyzacyjnej oferujemy naukę oraz możliwość zdobycia uprawnień.

Wymagania

-Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
-Wymagane minimum doświadczenia w tej lub podobnej branży
-Dobrej sprawności fizycznej
-Estetyczne wykonywanie instalacji
-Utrzymanie porządku w miejscu pracy i w samochodzie
-Dobry kontakt z klientem

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od chęci i umiejętności.
-Miejsce pracy Świętochłowice - w godzinach od 6:00-15:00
-Premia za zaangażowanie w pracy wypłacana co tydzień.
-Dobrze wyposażony samochód ze sprzętem

  • Administratorem danych osobowych jest PIOTR BARON 43-180 Orzesze ul. Sosnowa 31, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PIOTR BARON 43-180 Orzesze ul. Sosnowa 31, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)