SOLSAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Monter gruntowych instalacji fotowoltaicznych - Francja, Polska

  • Umowa o pracę
    2 200-3 500 € netto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Solsafe – Firma z ponad dziesięcioletnią tradycją na rynku źródeł energii odnawialnej, o ugruntowanej stabilnej pozycji. Specjalizujemy się profesjonalnym wykonaniu szeroko rozumianych projektów fotowoltaicznych. Z chęcią podejmujemy się każdego wyzwania, zarówno małego jak i dużego. Swoje doświadczenia zdobywaliśmy lata temu pracując za granicami kraju. Na dziś dzień możemy się pochwalić około 400 MWp wykonanych instalacji, w których zawierają się zarówno wielkie farmy, jak i instalacje indywidualne. Specjalizujemy się zarówno w projektowaniu, jak i dalszym wykonawstwie i nadzorze. Jesteśmy otwarci na każde czekające nas wyzwanie.

W związku z nieustającym rozwojem własnych ekip montażowych poszukujemy:

Montera instalacji fotowoltaicznych (Praca w Polsce, jak i zagranicą)

Zakres obowiązków

  • Montaż konstrukcji wsporczych (Konstrukcje stalowe, aluminiowe), osadzone na gruncie
  • Montaż modułów fotowoltaicznych na konstrukcji
  • Dbałość o porządek i narzędzia
  • Nie wymagamy doświadczenia, liczą się dobre chęci i zaangażowanie

Wymagania

  • Dbałość o porządek i dobry wizerunek
  • Chęć do pracy
  • Chęć do rozwoju
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność
  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz pracy zdalnej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w systemie hybrydowym. Istnieje możliwość pracy czasowej zagranicą, następnie w Polsce i na odwrót - praca w trybie ciągłym. Przestoje do ustalenia.
  • Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania oraz transportu
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia pracy, ubrania robocze i inne niezbędne materiały do montażu
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Szkolenia wdrożeniowe i techniczne z zakresu prowadzenia projektów dot. farm fotowoltaicznych
  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju kompetencji (uprawnienia SEP, UDT, BHP)
  • Administratorem danych osobowych jest SOLSAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-300 Bielsko-Biała ALEJA ARMII KRAJOWEJ 220, NIP: 5472217040. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SOLSAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-300 Bielsko-Biała ALEJA ARMII KRAJOWEJ 220, NIP: 5472217040 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)