Cekal

Pracownik Hotelowy / Irlandia

  • Irlandia zagranica

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o numerze KRAZ 27184

Praca od zaraz! Prowadzimy stałą rekrutację do hoteli w Irlandii.

Hotele dla których rekrutujemy znajdują się w małych miasteczkach w pobliżu większych miast.

Zakres obowiązków

  • sprzątanie pokoi,
  • praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni.

Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie
  • podstawowa/dobra/komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • kontrakt podpisywany bezpośrednio z hotelem.
  • wynagrodzenie od 12.70 €/h brutto

    kwota wolna od podatku w Irlandii wynosi 17tys €/na rok, do tej kwoty płaci się minimalny podatek i otrzymuję się 12 € /h na rękę

  • kontrakt na min 40 h/tydzień plus nadgodziny
  • darmowe wyżywienie podczas pracy i w dni wolne od pracy ( w zależności od hotelu)
  • tanie zakwaterowanie od 70 € do 80 € na tydzień ze wszystkimi rachunkami bardzo blisko miejsca pracy. Pokoje 2 osobowe z dostępem do internetu.
  • hotele oferują kontrakt na 6 - 12 miesięcy w tym 5 tygodni płatnego urlopu do wykorzystania w roku

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem

  • Administratorem danych osobowych jest Biuro Pośrednictwa pracy Cekal Tomasz Czekała 62-700 Turek Cisew 50 A, NIP: 6681916386. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Pośrednictwa pracy Cekal Tomasz Czekała 62-700 Turek Cisew 50 A, NIP: 6681916386 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)