CEZ GROUP

Operator gospodarki surowcowej

  • Chorzów, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Do CEZ Produkty Energetyczne Polska wchodzącej w skład Grupy CEZ w Polsce

poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce: Chorzów

Zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności eksploatacyjnych przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych działu nawęglania,
  • obchód i kontrola pracy urządzeń i instalacji,
  • kontrola i rozładunek zwałów węgla i biomasy,
  • prowadzenie i kontrola dokumentacji ruchowej,
  • obsługa wagi samochodowej; ładozwałowarki, układów rozładowczych popiołów,
  • współpraca z mistrzem gospodarki surowcowej.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym lub mechanicznym,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie z obszaru energetyki,
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E gr II w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • mile widziana znajomość urządzeń oraz procesów technologicznych w energetyce,
  • cechy osobowe: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
  • obsługa komputera w zakresie MS Office.

Informacje dodatkowe:

  • konieczność pracy w systemie II zmianowym.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • Motywacyjny system premiowania: premia miesięczna i premia roczna
  • Nagroda z okazji dnia energetyka
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy
  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, paczek na Mikołaja, zapomóg świątecznych i losowych)
  • Możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Prosimy przesyłać swoje CV w terminie do 05.10.2024
Zapraszamy do aplikowania

  • Administratorem danych osobowych jest CEZ Skawina S.A. 32-050 Skawina Józefa Piłsudskiego 10, NIP: 6750001478. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEZ Skawina S.A. 32-050 Skawina Józefa Piłsudskiego 10, NIP: 6750001478 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)