• Sochaczew, mazowieckie pow. sochaczewski

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Serwisant

Stadler Service Polska Sp. z o.o.

Spółka Stadler Service Polska Sp. z o. o. założona została w 2016 roku i jest częścią grupy Stadler, której główna siedziba mieści się w Bussnang, we wschodniej Szwajcarii. Stadler buduje pojazdy szynowe - pociągi regionalne, pojazdy transportu miejskiego, lokomotywy oraz konstrukcje na miarę indywidualnych potrzeb. Stadler Service Polska świadczy usługi utrzymania pojazdów kolejowych oraz prowadzi kompleksowy serwis gwarantujący ich niezawodną eksploatację. Placówki serwisowe spółki zlokalizowane są w Warszawie, Łodzi oraz Sochaczewie, gdzie serwisowane są obecnie pojazdy największych krajowych przewoźników.

W związku z rozrastającą się flotą naszych pojazdów poszukujemy do zespołów utrzymania i serwisu kandydatów do pracy.

Zakres obowiązków

- przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych)

- wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki)

- obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw

- nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

- diagnozowanie i usuwanie usterek

- sporządzanie protokołów z wykonanych prac serwisowych

Wymagania

- ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

- samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

- umiejętność komunikacji i pracy w zespole

- dyspozycyjność

Oferujemy

- oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku, w zgodzie z wysokimi standardami jakości i zarządzania

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

- niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

- atrakcyjny pakiet socjalny, karta sportowa, karta lunchowa, opieka medyczna

- przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Karta MultiSport
  • Pakiet socjalny
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW
    DO PRACY W STADLER SERVICE POLSKA SP. Z O.O.

    ADMINISTRATOR PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH:
    Stadler Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa, NIP: 1132908949, REGON: 364301231, w dalszej części jako: Stadler lub Spółka
    Kontakt e-mail: ochronadanych@stadlerrail.com

    CELE W JAKICH BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ PAŃSTWA DANE OSOBOWE:
    1) Przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego wraz z wyborem oferty pracy na podstawie:
     art. 6 ust. 1 lit. c RODO* (przetwarzanie niezbędne jest do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze) w zakresie danych ujętych w art. 221 § 1 i 2 Kodeksu pracy.
     art. 6 ust. 1 lit. a RODO* (przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody) w zakresie przekazanych przez Państwa pozostałych danych w złożonej ofercie pracy, wykraczających poza Kodeks pracy.
    2) Przeprowadzenie działań z wybranymi kandydatami przed zawarciem umowy o pracę na podstawie:
     art. 6 ust. 1 lit. c RODO (przetwarzanie niezbędne jest do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze określonego w Kodeksie pracy i przepisach wykonawczych do Kodeksu pracy, np. kierowanie na wstępne badania lekarskie).
    3) Budowanie bazy kandydatów na poczet przyszłych rekrutacji oraz przeprowadzenie rekrutacji na podstawie:
     art. 6 ust. 1 lit. a RODO* (przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody).
    4) Obrona przed roszczeniami i dochodzeniem roszczeń na podstawie:
     art. 6 ust. 1 lit. f RODO* (przetwarzanie niezbędne jest w celu realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora polegających na dbaniu o wizerunek i dobre imię).

    Prosimy Państwa o nieujawnianie w składanych dokumentach aplikacyjnych danych dotyczących stanu zdrowia, jak również niezałączanie dodatkowych dokumentów o stanie zdrowia. Jeżeli jednak przekażecie nam Państwo te informacje wówczas będziemy prosili Państwa o wyrażenie dodatkowej zgody na przetwarzanie danych o stanie Państwa zdrowia i będziemy przetwarzać te dane na podstawie Państwa zgody tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
    Jeżeli przekażecie nam Państwo inne dane osobowe, które należą do danych szczególnych kategorii danych osobowych, jak np. informacje o poglądach politycznych, przynależności do związków zawodowych i inne o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, wówczas Spółka nie będzie rozpatrywała Państwa aplikacji w tym zakresie i zanonimizuje te dane, gdyż zgodnie z przepisami prawa nie możemy przetwarzać tych danych osobowych w procesie rekrutacji.

    CZAS PRZEZ JAKI BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ PAŃSTWA DANE OSOBOWE:
    1) W zakresie danych ujętych w art. 221 § 1 i 2 Kodeksu pracy Państwa dane przetwarzać będziemy do czasu zakończenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. W zakresie pozostałych danych przetwarzanych na podstawie wyraźnie udzielonej przez Państwa zgody, Państwa dane przetwarzać będziemy do czasu wycofania udzielonej zgody, jednakże nie dłużej niż do zakończenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Po tym czasie Stadler usunie Państwa dane, nawet wtedy gdy udzielona zgoda nie zostanie przez Państwa wycofana.
    2) W zakresie przeprowadzenia działań z wybranym kandydatem przed zawarciem umowy o pracę dane osobowe zostaną włączone w zakres dokumentacji pracowniczej (część A akt osobowych) i będą przetwarzane przez czas określony w przepisach prawa dotyczący przechowywania akt osobowych pracownika, tj. 10 lat od ustania zatrudnienia.
    3) W celu budowy bazy ofert pracy kandydatów na przyszłe rekrutacje oraz przeprowadzenia rekrutacji Państwa dane przetwarzać będziemy do czasu wycofania zgody, jednakże nie dłużej niż 6 miesięcy od momentu udzielenia zgody. Po tym czasie Stadler usunie Państwa dane, nawet wtedy gdy udzielona zgoda nie zostanie przez Państwa wycofana.
    4) W celu obrony przed roszczeniami i dochodzeniem roszczeń Państwa dane przetwarzać będziemy do czasu przedawnienia roszczeń.
    5) Dane osobowe o stanie zdrowia podane dobrowolnie przez kandydata będą przetwarzane do czasu wycofania zgody lub przez okres zgodny z przepisami prawa, jeśli dane te wejdą w skład dokumentacji pracowniczej i przetwarzanie tych danych przez Spółkę będzie wynikało z obowiązku prawnego.

    ODBIORCY PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH:
    a) Państwa dane osobowe mogą być przekazywane organom publicznym i innym podmiotom na podstawie obowiązujących przepisów prawa (w szczególności Sądy i organy państwowe).
    b) Podmioty, którym Administrator udostępni dane osobowe na podstawie Państwa zgody.
    c) Podmioty, którym Administrator powierzy przetwarzanie danych osobowych - w szczególności dostawcom usług i oprogramowania IT wspomagającego zarządzanie Spółką i jej procesami, w tym procesem rekrutacyjnym (agencje rekrutacyjne, portale rekrutacyjne, systemy ATS), podmiotom świadczącym na rzecz Spółki usługi informatyczne oraz hostingu poczty elektronicznej, pozostałym Spółkom należącym do grupy Stadler - w przypadku gdy rekrutacja dotyczy stanowiska pracy, na którym świadczenie pracy będzie się odbywało również w innej Spółce Stadler (wykaz Spółek dostępny jest na stronie internetowej: www.stadlerrail.com). W umowach zawieranych z takimi usługodawcami wymagamy przestrzegania obowiązujących przepisów o ochronie danych. Administrator udostępni również Państwa dane Pracownikom oraz Współpracownikom Spółki, którym udostępnienie danych niezbędne jest do wykonania celów określonych w niniejszej informacji oraz konieczność ich udostępnienia wynika z obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy, czy też formy współpracy. Każda z osób posiada imienne upoważnienie do przetwarzania danych osobowych oraz została zobowiązana do zachowania w tajemnicy danych osobowych i sposobów ich zabezpieczenia.

    W związku z działalnością Spółki Stadler Service Polska Sp. z o.o. w grupie kapitałowej Stadler, Państwa dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego (Szwajcarii) do Spółki Stadler Rail Management AG, Ernst-Stadler-Strasse 1, 9565 Bussnang. Jednocześnie informujemy Państwa, że Komisja Europejska uznała, że Szwajcaria zapewnia takie same gwarancje ochrony danych jak państwa UE decyzją z dnia 26 lipca 2000 r. na mocy dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie właściwej ochrony danych osobowych w Szwajcarii (2000/518/WE)
    https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/PDF/?uri=CELEX:32000D0518&from=EN oraz decyzją wykonawczą 2016/2295 z dnia 16 grudnia 2016 roku (notyfikowana jako dokument nr C(2016) 8353).

    PRZYSŁUGUJĄ PAŃSTWU NASTĘPUJĄCE PRAWA WYNIKAJĄCE Z RODO:
     Prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych.
     Prawo żądania sprostowania swoich danych osobowych.
     Prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych.
     Prawo do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Zgodę można wycofać osobiście w siedzibie Stadler, listownie lub pocztą elektroniczną.
     Prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do innego Administratora (danych, które przetwarzane są na podstawie zgody).
     Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    OBOWIĄZEK PODANIA DANYCH:
    Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 § 1 i 2 Kodeksu pracy jest wymogiem ustawowym i niezbędnym, by mogli Państwo uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych na gruncie udzielonej zgody jest dobrowolne i pozostaje bez wpływu na bieżące postępowanie rekrutacyjne.

    *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  • Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Stadler Service Polska Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie  innych danych jest dobrowolne, oparte na Twojej zgodzie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Posiadasz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych (danych podanych na zgodzie) oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO. Więcej informacji o okolicznościach przetwarzania Twoich danych osobowych dostępnych jest w naszej Polityce Prywatności pod adresem: Stadler_Service_PL_Polityka_prywatności.pdf (stadlerrail.com)
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)