DAMBAT Jastrzębski S.K.A.

Serwisant pomp wodnych

  • Umowa o pracę
    5 400-7 000 zł netto / mies.
  • Adamów, mazowieckie pow. grodziski

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma Dambat będąca producentem oraz dystrybutorem pomp głębinowych, obiegowych, hydroforów, pomp do ścieków i odwodnień oraz wielu innych urządzeń, poszukuje serwisanta :

Zakres obowiązków

  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń przekazanych do serwisu w ramach reklamacji

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • obsługa dokumentacji zdjęciowej reklamacji

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Wymagania

  • Chęć do pracy i zaangażowanie.

  • Zdolności manulane
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi
  • "smykałka" techniczna

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, naprawę usterek

  • Podstawowa wiedzę techniczna i zainteresowania w tym kierunku

  • Rzetelność i chęć do długoterminowej współpracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4000 tys netto (na rękę)

  • Premia frekwencyjna +10% do wynagrodzenia

  • Dodatkowo premia uznaniowa do prawie 800zł

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku (8-16) Wolne weekendy.

  • Nowy, czysty, ogrzewany serwis.

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Bardzo dobry dojazd - magazyn znajduje się przy samym zjeździe z Węzła Grodzisk Mazowiecki,

  • bezpośredni parking.

  • Administratorem danych osobowych jest Dambat Jastrzębski S.K.A. 05-825 Grodzisk Mazowiecki Adamów 50, NIP: 5291844129. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Dambat Jastrzębski S.K.A. 05-825 Grodzisk Mazowiecki Adamów 50, NIP: 5291844129 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)