Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży energii

  • Umowa o pracę
    5 000-20 000 zł brutto / mies.
  • Kontrakt B2B
    5 000-50 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Kim jesteśmy:

  • Getpower – dynamicznie rozwijająca się firma w branży sprzedaży energii poszukuje ludzi pełnych energii i zmobilizowanych do działania na stanowiska Przedstawicieli Handlowych z możliwością osiągania wysokich prowizji.

  • Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie przedsiębiorstwa.

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

Jest wiele powodów jednak najważniejsze to:

1. Dostarczamy leady poprzez własne Contact Center oraz uczymy jak skutecznie pozyskiwać klientów

(hot leady).

2. Każdy handlowiec posiada samodzielność w ustalaniu wysokości narzutu.

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmował?

• Aktywnym pozyskiwaniem nowych Klientów przez co rozumiemy budowę własnej bazy leadów przy

współudziale naszego Contact Center.

• Prowadzeniem prezentacji dla potencjalnych Klientów na różnego rodzaju wydarzeniach.

Jak przebiega wdrożenie handlowca do firmy?

• Onboarding trwa ok. 3 tygodnie. Najpierw odbędziesz 2 dniowe szkolenie produktowo-sprzedażowe, a następnie szkolenia indywidualne. Ostatnie 3 dni to praca w terenie na żywym organizmie razem z

doświadczonym przedstawicielem handlowym.

• Po zakończeniu procesu wdrożenia stajesz się w pełni samodzielnym pracownikiem. W trakcie pracy

masz stałe wsparcie doświadczonego Lidera. W początkowym etapie pracujesz

również nad budową własnej bazy leadów. Pomaga Ci w tym nasze Contact Center, które dostarcza

leady

Jak zbudowany jest dział handlowy i jak się w nim pracuje?

• Dział handlowy posiada Liderow. Liderzy odpowiedzialni są za wynik całej grupy.

• Bardzo dbamy o atmosferę w zespole handlowym, dzięki licznym konkursom sprzedażowym,

szkoleniom oraz warsztatom.

Jak zorganizowany jest proces sprzedaży?

W pierwszym kroku po otrzymaniu leada z Call Center Handlowiec ustala samodzielnie termin spotkania oraz szacuje kaloryczność Klienta. Staramy się wszystko czego Klient wymaga dostarczać na pierwszym spotkaniu, tak aby podpisanie umowy z Klientem mogło się odbyć jak najszybciej.

Wymagania

Kogo dokładnie szukamy?

• Zależy nam na osobie, która posiada ok. 1 roczne doświadczenie sprzedażowe. Mile widziane

doświadczenie z branży PV, ale również mocno cenimy doświadczenie z innych branż.

• Naszą sprzedaż cechuje podejście merytoryczne oraz jakościowe dlatego poszukujemy osób dobrze

znających techniki sprzedaży z praktyczną umiejętnością skutecznego domykania sprzedaży

(podpisywanie umów z Klientami).

• Handlowiec to osoba samodzielna działająca w terenie (wymagane prawo jazdy kat. B), która jest

nastawiona na osiąganie celów sprzedażowych.

Oferujemy

System wynagrodzeń składa się z:

  • przejrzystość i pewność rozliczeń – pracujemy w wysokim modelu prowizyjnym, który zapewnia Ci stabilność finansową

  • Prowizji – uzależnionej od osiąganych celów sprzedażowych w okresach miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych.

  • potencjał rozwoju – Get power to nie tylko sprzedaż energii elektrycznej, to dużo pobocznych produktów, które pozwolą Ci zwiększać Twoje zarobki i ciągle się rozwijać

  • Administratorem danych osobowych jest GETPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-876 Warszawa Ogrodowa 48/54, NIP: 5273085067. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GETPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-876 Warszawa Ogrodowa 48/54, NIP: 5273085067 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)