SMART-HR

Specjalista ds. Informatycznych i Technicznych

  • Katowice, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta śląskiej organizacji społecznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków

  • Administrowanie oprogramowaniem,
  • Wsparcie pracowników w zakresie rozwiązywania problemów z oprogramowaniem i sprzętem IT,
  • Wdrażanie nowych aplikacji i aktualizację oprogramowania,
  • Monitorowanie działania sieci komputerowej i sprzętu biurowego oraz konserwację sprzętu komputerowego,
  • Zarządzanie i obsługa platform szkoleniowych (dodawanie szkoleń, testów, certyfikatów) oraz publikowanie ogłoszeń na stronie i portalach branżowych,
  • Zakupy sprzętu elektronicznego, współpraca z dostawcami, przygotowywanie zestawień płatności,
  • Obsługa i nadzór nad systemami bezpieczeństwa, zarządzanie dostępami do systemów bezpieczeństwa (alarmy, monitoring),
  • Współpraca z Inspektorem Ochrony Danych w zakresie przetwarzania danych zgodnie z RODO.

Wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego z obszaru informatyki lub pokrewnego,
  • Doświadczenia w administracji stron internetowych oraz znajomości platform CMS,
  • Dobrej znajomości zagadnień technicznych, obsługi sprzętu IT i oprogramowania oraz zagadnień sieciowych,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych oraz bieżące wsparcie użytkowników,
  • Znajomości zasad ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na ½ etatu,
  • Dowolną formę zatrudnienia w zależności od preferencji kandydata,
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności technicznych.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)