Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. zwrotów i reklamacji

  • Adamów, mazowieckie pow. grodziski

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Poszukujesz stanowiska z obszaru obsługi klienta? Pierwsze doświadczenie w obsłudze reklamacji masz już za sobą? Jeśli tak, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta, znanej firmy z branży e-commerce, poszukujemy specjalisty ds. zwrotów i reklamacji. Jeśli zależy Ci na rozwoju w dynamicznym środowisku i stabilnie ugruntowanej firmie - zaaplikuj! Porozmawiajmy o Twojej ścieżce kariery!

Zakres obowiązków

  • realizacja zadań określonych przez Koordynatora Zwrotów i Reklamacji
  • obsługa zwrotów i reklamacji, polegająca na kontakcie mailowym i telefonicznym z serwisami zewnętrznymi
  • odpowiedzialność za procesowanie reklamacji wysyłanych do serwisów
  • obsługa procesu dosyłania brakujących elementów do klientów
  • odpowiedzialność za wydawanie decyzji reklamacyjnych oraz ich sprawną obsługę

Wymagania

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomości procedur dot. zwrotów i reklamacji
  • samodzielności, wielozadaniowości, dobrej organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • doświadczenia w branży e-commerce (mile widziane)

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w godzinach biurowych (8-16)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • obiady na terenie biura za 1 zł
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)