Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji ->wolne weekendy ->od zaraz->bez doświadczenia

  • Czeladź, śląskie pow. będziński

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukasz pracy na produkcji? Mamy ją dla Ciebie, w Czeladzi! Praktycznie od zaraz. Na trzy zmiany. Od poniedziałku do piątku - wolne weekendy. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Zarabiaj 4500 zł brutto miesięcznie a dodatkowo premię roczną.

Aplikuj online. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu dwóch dni roboczych.

Miejsce pracy: Czeladź.

Zakres obowiązków

• obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych (prasy, wtryskarki, piły, gilotyny)
• kontrola jakości gotowego wyrobu

Wymagania

• dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlopy, chorobowe)
• wynagrodzenie 4500 zł brutto
• premię roczną (zależną od obrotu) + premię świąteczną
• wolne weekendy
• pracę w systemie III – zmianowym
• pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)