Rebel Sp. z o.o

Operatorka / Operator wózka widłowego – pracownik(czka) magazynowy(a)

  • Pomorskie

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Rebel jest największym w Polsce wydawcą, hurtownikiem i sklepem oferującym nowoczesne gry planszowe. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Asmodee. Zachowaliśmy jednak to, dzięki czemu tak dobrze nam się razem pracuje – połączenie profesjonalizmu i geekowej atmosfery. Wyjątkowi ludzie, kultura otwartości i zaufania oraz stałe i bezpieczne zatrudnienie – to wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie w Rebelu.

Do naszego działu magazynowego poszukujemy pracowniczki magazynowej – operatorki wózka widłowego / pracownika magazynowego – operatora wózka widłowego na pełny etat.

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należeć część zadań z poniższej puli:

  • obsługa wózków podnośnikowych;
  • pakowanie i kompletacja towarów zgodnie z zamówieniem;
  • przyjmowanie i kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym;
  • układanie, rozmieszczanie i zabezpieczanie towarów w magazynie;
  • skanowanie przesyłek urządzeniami mobilnymi;
  • załadunek i rozładunek towarów, sortowanie przesyłek;
  • kontrolowanie zgodności stanów magazynowych;
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji magazynowej;
  • realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzonej gospodarki magazynowej;
  • wydawanie towaru z magazynu;
  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP, ppoż. oraz procedur i instrukcji;
  • obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym;
  • dbanie o porządek w magazynie – przestrzeganie norm i standardów jakościowych;
  • wykonywanie pozostałych prac magazynowych.

Wymagania

wobec naszej kandydatki lub kandydata mamy następujące wymagania:

  • aktualne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (UDT) oraz praktyka w tym zakresie; otwartość na realizację różnorodnych zadań i gotowość do pracy fizycznej;
  • bardzo dobra sprawność fizyczna i kondycja;
  • bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • dyspozycyjność;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w wysokim sezonie;
  • uczciwość, sumienność, skrupulatność, odpowiedzialność i punktualność;
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista;
  • biegłość w obsłudze komputera, skanera i drukarki.

dodatkowym atutem będzie dla nas:

  • doświadczenie w pracy jako magazynier/ka;
  • wyobraźnia przestrzenna;
  • pozytywne nastawienie i dobra energia;
  • dobra znajomość produktów w ofercie sklepu Rebel.pl: gier planszowych, RPG, karcianek kolekcjonerskich, gier figurkowych i bitewnych, komiksów i innych;
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (najlepiej Microsoft Dynamics NAV).

Oferujemy

to, co oferujemy:

  • umowa o pracę na kwotę 4750 PLN brutto / miesięcznie;
  • dodatek 250-750 PLN brutto / miesięcznie dla osób obsługujących wózek widłowy (zależny od doświadczenia);
  • stabilne zatrudnienie – szukamy pracownika na lata;
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • ubezpieczenie na życie;
  • konsultacje prawne, porady finansowe, pomoc psychologiczna, sesje psychoterapii;
  • specjalny rabat dla pracowników na produkty z naszego sklepu;
  • dofinansowanie karty sportowej;
  • wszelki niezbędny sprzęt do pracy;
  • konto premium na Board Game Arena.

warto wiedzieć, że:

  • miejsce pracy znajduje się w Gdańsku w siedzibie naszej firmy na ul. Budowlanych 64c (niedaleko stacji PKM Matarnia);
  • tworzymy środowisko pracy przyjazne dla osób o wszelkich preferencjach i poglądach;
  • w naszym magazynie pracuje ponad 20 osób, a firma zatrudnia ponad 100 pracowników;
  • wszyscy nasi pracownicy mają nielimitowany dostęp do wysokogatunkowej herbaty i kawy;
  • co tydzień dostarczana jest porcja świeżych owoców dla wszystkich pracowników.

podczas rekrutacji:

  • otrzymasz potwierdzenie, że Twoja aplikacja do nas dotarła;
  • dowiesz się, jak będzie wyglądał cały proces już na jego początku;
  • dostaniesz feedback, jeśli przejdziesz choć jeden etap procesu;
  • gwarantujemy partnerską atmosferę – Ty również możesz zadawać pytania;
  • nie będziemy nic ukrywać, dowiesz się, jak jest i czego możesz się spodziewać w pracy;
  • jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Służbowy laptop
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Rebel Sp. z o.o. 80-298 Gdańsk ul. Budowlanych 64c, NIP: 9571068214. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Aplikację wyślij na adres rekrutacja@rebel.pl. Pamiętaj by Twoje CV zawierało klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rebel Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
Dodana
Wygasa (za 29 dni)