• Umowa o pracę
    7 000-10 000 zł netto / mies.
  • Kontrakt B2B
    7 000-10 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Częstochowa, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Możliwa praca na terenie całego województwa

K&B

Jesteśmy firmą produkcyjną, działającą w branży instalacyjnej. Produkowane przez nas wyroby służą do rozdziału ciepła w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Nasza firma bardzo szybko się rozwija i zwiększa swój udział w globalnym rynku branżowym. Szybki rozwój, oprócz wysokiej jakości produktów, to przede wszystkim zaangażowani ludzie i zgrany zespół.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Region - Polska Południowa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną, specjalizującą się w branży instalacyjnej. Nasz sukces na rynku opiera się nie tylko na wysokiej jakości produktów, ale przede wszystkim na zaangażowaniu naszych pracowników i zgranej pracy zespołu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na obszar Polski Południowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez aplikuj oraz na adres mailowy rekrutacja@k-and-b.pl

Czekamy na Twoje CV.

Zakres obowiązków

  • Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi partnerami biznesowymi,
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Aktywne wspieranie rozwoju firmy poprzez osiąganie celów sprzedażowych,
  • Analiza danych sprzedażowych i trendów rynkowych,
  • Tworzenie raportów z bieżącej pracy,
  • Ocena i dostosowanie działań sprzedażowych do wymagań rynku.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w branży instalacyjno-grzewczej,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Chęć do pracy i nauki,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: Pensja podstawowa 7 000,00 – 10 000,00 zł brutto + system prowizyjny zależny od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer),
  • System szkoleń niezbędnych do wykonywania pracy,
  • Pakiet medyczny.
  • Administratorem danych osobowych jest K&B SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-353 Porąbka ul. Krakowska 32, NIP: 9372695581. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez K&B SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-353 Porąbka ul. Krakowska 32, NIP: 9372695581 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)