Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Operator maszyn/Produkcja sprężyn- wymagany podstawowy niemiecki - Turyngia

  • Umowa o pracę
    2 160-2 200 € netto / mies.
  • Niemcy zagranica

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Niemiecka firma będąca globalnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego i innowacyjnym specjalistą w zakresie lekkich, wytrzymałych komponentów sprężynowych i powiązanych produktów poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator maszyn/ Produkcja sprężyn

Miejsce pracy: Weißensee, Turyngia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2890 € brutto/mies.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR-PRODUKCJA” – oddzwonię!

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie procesów obróbki drutu do produkcji sprężyn – programowanie i rejestrowanie wyników,

  • Samodzielne usuwanie drobnych usterek,

  • Pomoc w naprawach i konserwacji,

  • Kontrola procesu podczas bieżącej pracy zakładu,

  • Dokumentacja danych pomiarowych i procesowych.

Wymagania

  • Techniczna szkoła zawodowa (ślusarz, hydraulik, elektryk, stolarz, konserwator),

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji – CNC, obrabiarki, montaż silników, skrzyń biegów, obróbka metali, montaż w branży motoryzacyjnej,

  • Biegłość techniczna,

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym (Word, Excel, Power Point),

  • Język niemiecki na poziomie podstawowym.

Oferujemy

  • Niemiecka umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami,

  • Pracę w systemie trzyzmianowym,

  • Bezpłatne zakwaterowanie - pokój jednoosobowy bądź dwuosobowy z oddzielną kuchnią i łazienką,

  • Transport na miejsce pracy lub dodatek 50 EUR za własne dojazdy,

  • Pierwszy dojazd z Polski opłacony przez pracodawcę,

  • Ustawowe dodatki za pracę w nocy, w weekendy i święta w wysokości określonej w układzie zbiorowym pracodawcy.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)