Czy to Twoja firma?

PP-U ZAP - MECHANIKA S. Z.O.O. praca

Ostrów Wielkopolski

W sercu Wielkopolski, w Ostrowie Wielkopolskim, znajduje się nasza dumna siedziba - ZAP-Mechanika. Jesteśmy firmą, która z pasją oddaje się produkcji maszyn do obróbki metalu. Nasze produkty to wynik połączenia zaawansowanej technologii z tradycyjnym rzemiosłem, co pozwala nam na tworzenie rozwiązań, które są nie tylko innowacyjne, ale i niezawodne. Jakość jest dla nas nie tylko słowem – to fundament, na którym budujemy naszą markę. Dlatego z dumą nosimy certyfikat ISO 9001, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów i usług najwyższej klasy. Nasz asortyment obejmuje szeroki zakres elementów automatyki, części do maszyn i urządzeń, a także usługi w zakresie obróbki skrawaniem i pomiarów. Każdy produkt, który opuszcza nasz zakład, jest świadectwem naszej dbałości o detale i nieustannego dążenia do perfekcji. W ZAP-Mechanika wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Dzięki naszym rozwiązaniom, przemysł metalowy może działać sprawniej, a nasze maszyny i urządzenia wspierają innowacyjność i efektywność produkcji naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tych procesów i przyczyniać się do rozwoju przemysłu, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasza firma to zespół ludzi, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w to, co robią. To dzięki ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy ZAP-Mechanika może się rozwijać i stale podnosić poprzeczkę w branży. Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i nie boi się wyzwań. Dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem niezawodności i innowacyjności. ZAP-Mechanika to więcej niż producent maszyn – to partner w biznesie, który rozumie potrzeby swoich klientów i jest gotowy sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej marce i jakości, którą reprezentujemy. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu.

PP-U ZAP - MECHANIKA S. Z.O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy PP-U ZAP - MECHANIKA S. Z.O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PP-U ZAP - MECHANIKA S. Z.O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PP-U ZAP - MECHANIKA S. Z.O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
PP-U ZAP - MECHANIKA S. Z.O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Krotoszyn
  3. Ostrów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PP-U ZAP - MECHANIKA S. Z.O.O. - oferty archiwalne

  • Operator pieca hartowniczego/ do przyuczenia

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa pieca do nawęglania, do odpuszczania, myjek technicznych. Monitorowanie przebiegu pracy procesów oraz przygotowywanie detali do procesów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim