Czy to Twoja firma?

Tarbonus sp. z o.o. praca

Kraków

Witajcie, jesteśmy TARBONUS, firma z serca Krakowa, która od ponad trzydziestu lat inspiruje i edukuje. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to z pasją i wizją wprowadzania zmian na lepsze w życiu zawodowym ludzi, wkroczyliśmy na rynek szkoleniowy, doradczy i wydawniczy. Od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy, dostosowując nasze usługi do dynamicznie zmieniającego się świata pracy.

Nasza oferta to przede wszystkim szkolenia BHP, zawodowe, doskonalące oraz e-learningi, które są projektowane z myślą o potrzebach naszych Klientów. Dążymy do tego, by każde szkolenie było nie tylko źródłem wiedzy, ale i inspiracji do dalszego rozwoju. Nasze książki poradnikowe i opracowania tematyczne to kompendium wiedzy, które wspiera naszych Klientów w codziennych wyzwaniach zawodowych.

Misją, która nas prowadzi, jest dbałość o zaspokajanie potrzeb Klientów na najwyższym poziomie. To zobowiązuje nas do ciągłego doskonalenia i poszukiwania nowych rozwiązań. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze usługi doradcze i szkoleniowe spełniają wysokie standardy, co potwierdza wdrożenie Systemu Zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015-10.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie jakość i innowacyjność. Nasze certyfikaty i wpisy do rejestru instytucji szkoleniowych są potwierdzeniem naszych kompetencji i zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Zaufało nam wiele instytucji, przyznając nam upoważnienia do prowadzenia szkoleń, co jest dla nas nie tylko wyróżnieniem, ale i motywacją do dalszego rozwoju.

W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami, które są dla nas fundamentem: gwarancją jakości, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wierzymy, że dzięki temu możemy być partnerem, na którym można polegać w każdej sytuacji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, wierzą w ciągły rozwój i dążenie do doskonałości. Razem możemy więcej!

Tarbonus Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Tarbonus Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tarbonus Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tarbonus Sp. z o.o.

Siedziba główna

Tarbonus Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Tarbonus Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. marketingu i handlu

    Tarbonus Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Nasza firma prowadzi działalność w zakresie szkoleniowym, wydawniczym i doradczym, związanym z szeroko pojętą tematyką bhp, do oddziału w Warszawie poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. marketingu i handlu.

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z dotychczasowymi klientami,
      • planowanie i wdrażanie działań marketingowych,
      • dbałość o promocję i kontraktację zleceń,
      • udział w tworzeniu dokumentacji szkoleniowej realizowanych usług,
      • aktualizacja treści na stronie www.

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie (pierwszeństwo w przyjęciu dla osób ze znajomością tematyki bhp),
      • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,
      • umiejętność prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych, sieci Linkedin,
      • łatwość nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami firmy,
      • kreatywność, inicjatywa, umiejętność szybkiego działania,
      • wysoka kultura pracy.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania i osiąganych wyników,
      • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
      • możliwość rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Krakowie