Czy to Twoja firma?

PDK Karol Kasprzyk praca

Kraków

Witajcie w świecie PDK Karol Kasprzyk, gdzie pasja do piękna i edukacji spotyka się, by tworzyć coś wyjątkowego. Nasza podróż rozpoczęła się w 2010 roku w historycznym Krakowie, gdzie z entuzjazmem i zaangażowaniem zaczęliśmy dzielić się wiedzą i umiejętnościami z zakresu makijażu i wizażu.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować kursy i szkolenia, które nie tylko podnoszą kwalifikacje naszych uczniów, ale również inspirują ich do eksplorowania własnej kreatywności i wyrażania siebie poprzez sztukę makijażu. Każde szkolenie jest dla nas szansą, aby przekazać nie tylko techniczne aspekty zawodu, ale również zachęcić do poszukiwania indywidualnego stylu.

Nasze kursy są odpowiedzią na potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych artystów makijażu, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i pozostać na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się trendami w branży beauty. Wierzymy, że każdy ma w sobie potencjał do wydobycia piękna – zarówno w sobie, jak i w innych.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to nasze zaangażowanie w edukację i rozwój osobisty naszych kursantów jest niezmiennie silne. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie wiedza, praktyka i pasja łączą się, tworząc niepowtarzalne doświadczenia i możliwości rozwoju.

Dołącz do nas i odkryj, jak możemy wspólnie podnieść Twoje umiejętności wizażu na wyższy poziom. W PDK Karol Kasprzyk wierzymy, że edukacja to podróż, która nigdy się nie kończy, a piękno to język, którym wszyscy możemy się porozumiewać.

PDK Karol Kasprzyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sekretarz Kraków
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PDK Karol Kasprzyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PDK Karol Kasprzyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PDK Karol Kasprzyk

Siedziba główna

Praca PDK Karol Kasprzyk - oferty archiwalne

  • Sekretarka Szkoły

    PDK Karol Kasprzyk
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma z branży edukacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

      Sekretarz Szkoły
      Jeżeli jesteś ambitną, pełną optymizmu i chętną do pracy osobą, prześlij do nas swoje CV.

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie dokumentacji dydaktycznej
      • Obsługa i rekrutacja słuchaczy i kursantów
      • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
      • Dbanie o najwyższy poziom świadczonych usług i dobry wizerunek placówki
      • Redagowanie planow zajęć

      • Realizowanie zamówień
      • Organizowanie pracy szkoły
      • Dyżury w soboty ( 8-14 )

      Wymagania

      Nasze wymagania
      • Wysoka kultura osobista
      • Łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności interpersonalne
      • Samodzielność w wykonywaniu zadań
      • Doświadczenie w obsłudze klientów przez telefon
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
      • Rzetelność i skrupulatność
      • Kreatywność i zaangażowanie
      • Umiejętność pracy pod presją czasu
      • Umiejętności organizacyjne
      • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży edukacyjnej

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę )

      • stałą pensję powiązaną z dodatkowym wynagrodzeniem uzależnionym od osiągniętych wyników
      • pracę w przyjaznej atmosferze

Pracodawcy w Krakowie