Czy to Twoja firma?

METAL SERVICE sp. z o.o. praca

Kraków

W sercu Krakowa, gdzie nowoczesność splata się z historią, znajduje się "Metal Service" – nasza firma, która jest synonimem innowacji i jakości w branży budowlanej, drogowej oraz przemysłu betoniarskiego. Z dumą reprezentujemy polską myśl techniczną, dostarczając naszym klientom konstrukcje stalowe, które są nie tylko trwałe, ale i estetyczne. Nasze usługi obejmują walcowanie profili, cięcie blach, śrutowanie konstrukcji stalowych, a także produkcję i montaż zbiorników ciśnieniowych, mostów, wiaduktów oraz remonty kotłów wodnych i parowych. Jesteśmy zespołem młodych, lecz doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają pasję w to, co robią. Nasza kadra to fundament naszej firmy – to dzięki niej "Metal Service" jest w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz, ale przede wszystkim codzienna praktyka. Wdrażamy technologie odnawialnych źródeł ciepła i energii, takie jak elektrownie wodne, słoneczne oraz pompy ciepła, które stanowią nasz wkład w walkę ze smogiem miejskim. Dzięki temu, nasze działania nie tylko wpływają na rozwój infrastruktury, ale również przyczyniają się do poprawy jakości życia w naszych miastach. Nasza międzynarodowa obecność potwierdzona kontraktami zagranicznymi świadczy o globalnym zasięgu naszych kompetencji. Zdajemy sobie sprawę, że czas to jeden z najcenniejszych zasobów naszych klientów, dlatego oferujemy unikalną możliwość dotarcia do dowolnego miejsca w Europie w ciągu 48 godzin. To nasz sposób na pokazanie, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Oprócz produkcji, nasza oferta serwisowa jest równie kompleksowa. Zajmujemy się serwisem urządzeń ciśnieniowych, kotłów wodnych i parowych, obrotowych wymienników ciepła, kondensatorów, elektrofiltrów, podgrzewaczy wody i powietrza. Dostarczamy także ekspertyzy, consulting i nadzory projektów, a także leasing pracowniczy, co czyni nas wszechstronnym partnerem w każdym projekcie. W "Metal Service" wierzymy, że każde zadanie, niezależnie od jego skali, zasługuje na pełne zaangażowanie i najwyższą jakość wykonania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, dla których przekraczamy granice możliwości każdego dnia.

METAL SERVICE Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Specjalista ds. HR Kraków
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy METAL SERVICE Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca METAL SERVICE Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa METAL SERVICE Sp. z o.o.

Siedziba główna

METAL SERVICE Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca METAL SERVICE Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

    METAL SERVICE Sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Metal Service jest wiodącym na rynkach Unii Europejskiej, a także aktywnie obecnym w Polsce przedsiębiorstwem specjalizującym się w remontach kotłów parowych i wodnych oraz armatury wysoko i niskoprężnej o szerokim zastosowaniu w różnych gałęziach przemysłu.

      Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy wyłącznie własnym potencjałem ludzkim wraz z wysoko doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną.

      Głównym odbiorcą naszych usług jest grupa RWE, jedna z pięciu największych w Europie dostawców energii elektrycznej i gazu.

      W związku z rozwojem firmy, obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku SPECJALISTY DS. BHP i OCHRONY ŚRODOWISKA

      Zakres obowiązków

      • Praca na terenie zakładu produkcyjnego w Krakowie
      • Bieżąca kontrola warunków pracy na terenie zakładu produkcyjnego
      • Prowadzenie instruktażu wstępnego oraz okresowego dla pracowników w zakresie BHP
      • Kontrolowanie instruktażu przeprowadzanego przez dozór techniczny
      • Ocena ryzyka zawodowego pracowników
      • Udział w ustaleniach okoliczności i przyczyn zdarzeń potencjalnie wypadkowych przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej
      • Prowadzenie wymaganej dokumentacji BHP
      • Weryfikacja badań profilaktycznych i prawidłowości zatrudniania pracowników
      • Prowadzenie statystyk oraz sprawozdawczości w zakresie BHP
      • Wypełnianie obowiązków audytora wewnętrznego zintegrowanych systemów zarządzania BHP, ISO oraz Ochrony Środowiska
      • Nadzór i monitoring nad działaniami z zakresu ochrony środowiska oraz przygotowywanie raportów do odpowiednich urzędów
      • Organizacja systemu gospodarowania odpadami w przedsiębiorstwie,
      • Nadzór z zakresu p.poż. według posiadanych uprawnień

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
      • Doświadczenie w pracy jako specjalista ds. BHP w firmie produkcyjnej
      • Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
      • Znajomość norm ISO oraz SCC
      • Gotowość do wyjazdów zagranicznych oraz do podjęcia pracy zmianowej
      • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Atrakcyjny system wynagrodzeń
      • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia dalszego doświadczenia,

Pracodawcy w Krakowie