Czy to Twoja firma?

EQUITAS.PL sp. z o.o. praca

Kraków

W sercu Krakowa, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza firma – bastion innowacji w dziedzinie budownictwa. Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako Equitas.pl, mistrzowie w kreowaniu wielkopowierzchniowych dachów płaskich, które nie tylko chronią, ale i inspirują.

Nasza podróż rozpoczęła się od pasji do doskonałości i dążenia do bycia najlepszym w tym, co robimy. Przez lata wypracowaliśmy sobie pozycję lidera, realizując projekty, które przekształciły krajobraz polskich obiektów logistycznych. Nasze dachy, rozpościerające się na ponad pół miliona metrów kwadratowych, są świadectwem naszej skrupulatności i zaangażowania w każdy, nawet najmniejszy detal.

Zespół EQUITAS.PL to ponad 50 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, aby nasze realizacje były synonimem trwałości i niezawodności. Dzięki naszemu doświadczeniu, które sięga ponad dekady, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość montażu pokryć dachowych z membrany PVC. To właśnie nasza wiedza i umiejętności pozwalają nam oferować gwarancję trwającą do 25 lat – bo wiemy, że nasze dachy są zbudowane, aby wytrzymać próbę czasu.

Rozumiemy, że konkurencyjność to nie tylko kwestia jakości, ale również ceny. Dlatego też nawiązaliśmy długoterminowe relacje z producentami, co pozwala nam na oferowanie atrakcyjnych cen bez kompromisu w standardach. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nasze usługi są dostępne dla szerszego grona klientów, którzy pragną połączyć wytrzymałość z ekonomicznym rozsądkiem.

W EQUITAS.PL wierzymy, że nasze dachy to coś więcej niż tylko ochrona przed żywiołami. To fundamenty, na których budujemy relacje z naszymi klientami, to zaufanie, które jest równie trwałe jak nasze konstrukcje. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się spokojem i bezpieczeństwem, jakie gwarantują nasze dachy. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które nie tylko wytrzymają próbę czasu, ale będą również świadectwem naszej wspólnej wizji przyszłości.

EQUITAS.PL sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EQUITAS.PL sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EQUITAS.PL sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • ELEKTRYK BUDOWLANY

    CONEXIO SP. Z O.O. S.K.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • ASYSTENT W DZIALE INŻYNIERYJNYM

    Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
    • Tychy
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Inżynier Budowy

    Przedsiębiorstwo Budowlane MODULAR Sp. z o.o.
    • Kraków
    • rekrutacja zdalna
    Wygasa

Mapa EQUITAS.PL sp. z o.o.

Siedziba główna w Krakowie

Praca EQUITAS.PL sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy

    EQUITAS.PL sp. z o.o.
    • Kraków
    • pełny etat

      Obowiązki

      • Planowanie i organizacja procesu budowlanego
      • Kierownictwo brygadzistów
      • Kontrola terminów i harmonogramów
      • Kontrola zgodności z normami jakości
      • Raportowanie i analityka projektów
      • Kontrola zużycia materiałów budowlanych

      Wymagania

      • Wykształcenie budowlane,
      • 1-2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • Doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi
      • Czytanie dokumentacji projektowej
      • Znajomość programu AutoCad (oprogramowanie CAD)
      • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), Google Arkusze
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Dobra organizacja pracy;
      • PRZEDE WSZYSTKIM liczy się zaangażowanie i inicjatywa.
      • Szukamy osobę dla której praca jest jak i dla nas pasją. Codziennie podejmujemy sporo wyzwań i uczymy się nowemu.
      • JESTEŚ TAKI JAK MY? Czekamy w naszym zespole.

      Oferujemy

      • Wysokie wynagrodzenie
      • Dobrze wyposażone miejsce pracy;
      • Wypłaty miesięczne i premie;
      • Umowa o pracę
      • Praca w młodym zespole, który dąży do rozwoju;
      • Rozwój zawodowy

    • Kraków
    • Aplikuj

Pracodawcy w Krakowie