Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 72 w Krakowie praca

Kraków

W sercu Krakowa, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza Szkoła Podstawowa nr 72 im. Teofila Lenartowicza. Jesteśmy placówką, która z pasją podchodzi do edukacji młodych umysłów, oferując im solidne fundamenty wiedzy oraz wszechstronny rozwój. Nasza szkoła to miejsce, gdzie każde dziecko ma szansę odkryć swoje talenty i zainteresowania, co jest możliwe dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych.

Z dumą angażujemy się w życie społeczne, organizując wydarzenia, które mają na celu nie tylko edukację, ale i pomoc innym. Przykładem naszej działalności jest zbiórka karmy dla schroniska na Ukrainie, która pokazuje, że nasze działania wykraczają poza granice kraju, a empatia i solidarność są wartościami, które wpajamy naszym uczniom.

Nasze zajęcia dodatkowe są projektowane tak, aby rozbudzać ciekawość i kreatywność uczniów. Cukiernictwo dla klasy 3b to tylko jeden z przykładów, jak praktyczne umiejętności mogą być połączone z zabawą i nauką. Lekcje języka angielskiego związane z Walentynkami czy zajęcia z kosmosem w słoiku to innowacyjne podejście do nauki, które sprawia, że edukacja staje się fascynującą przygodą.

Jako szkoła podstawowa, naszym głównym celem jest zapewnienie uczniom wszechstronnej edukacji, która przygotuje ich do dalszych etapów nauki i życia w społeczeństwie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią ich drogi, wpływając pozytywnie na ich rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny.

W naszej społeczności szkolnej każdy jest ważny, a nasze działania są ukierunkowane na budowanie silnych relacji i poczucia przynależności. Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie każdy dzień to nowa strona w księdze wiedzy, a każde wyzwanie to kolejny krok do przodu na ścieżce edukacji.

Szkoła Podstawowa nr 72 w Krakowie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Kraków
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 72 w Krakowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 72 w Krakowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Podstawowa nr 72 w Krakowie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa nr 72 w Krakowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Gliwice
  4. Bielsko-Biała
  5. Skawina
  6. Ustroń
  7. Gdańsk
  8. Katowice
  9. Nowa Dęba

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Szkoła Podstawowa nr 72 w Krakowie - oferty archiwalne

  • Asystent ucznia cudzoziemskiego posługującego się językiem angielskim

    • 1 500-1 700 zł / mies.
    • Kraków
    • umowa o pracę tymczasową
    • część etatu
    • Asystent ucznia cudzoziemskiego klasy 6 posługującego się językiem angielskim. Asystowanie/tumaczenie na język polski w czasie lekcji zdalnych na terenie szkoły lub stacjonarnych w klasie. Wymiar czasu: od poniedziałku do piątku w godzinach lekcyjnych, od zaraz do 25 czerwca 2021 z możliwością przedłużenie od 1 września. Zatrudnienie z KP. 18/40 tygodniowo

      Zakres obowiązków

      Asystowanie uczniowi w czasie zajęć lekcyjnych

      Tłumaczenie

      Pomoc

      Wymagania

      Biegłe posługiwanie się językiem angielskim i poprawną polszczyzną.

      Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą.

      Oczywiście niekaralność

      Oferujemy

      Wynagrodzenie 1500-1700 brutto za 1/2 etetu (18 godzin tygodniowo)

Pracodawcy w Krakowie