epiLED

Czy to Twoja firma?

epiLED praca

Wrocław

epiLED dostarcza wysokiej jakości produkty LED dedykowane dla branży reklamowej. Nasi klienci to profesjonalne agencje reklamowe, producenci reklam, hurtownie oraz znane marki światowe z różnych branż. Na rynku polskim jak i zagranicznym działamy od 2008 roku i przez ten czas zbudowaliśmy wysoką rozpoznawalność marki.

epiLED najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center magazyn nieruchomości

Oferty pracy epiLED

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca epiLED

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa epiLED

Siedziba główna

epiLED poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca epiLED - oferty archiwalne

  • Magazynier

    epiLED
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • epiLED dostarcza wysokiej jakości produkty LED dedykowane dla branży reklamowej. Nasi klienci to profesjonalne agencje reklamowe, producenci reklam, hurtownie oraz znane marki światowe z różnych branż.

      Na rynku polskim działamy od 2004 roku i przez ten czas zbudowaliśmy wysoką rozpoznawalność marki. Chcielibyśmy abyś dołączył/a do naszego zespołu.

      CV proszę wysyłać na adres mailowy praca@epiLED.pl w tytule wpisując Magazynier/Aplikuj.pl. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

      Zakres obowiązków

      • rozładunek oraz kontrola ilościowo - jakościowa dostaw,
      • magazynowanie towarów na regałach wysokiego składowania,
      • współpraca z działem handlowym i logistycznym,
      • przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki na podstawie otrzymywanych zamówień,
      • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
      • weryfikacja i inwentaryzacja stanów magazynowych,
      • dbanie o ład i porządek w magazynie oraz dbanie o powierzony sprzęt magazynowy;

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy jako magazynier,
      • dobra organizacja pracy,
      • uczciwość, sumienność, punktualność,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • mile widziana umiejętność obsługi komputera, oprogramowania logistycznego UPS Wordship oraz poczty elektronicznej;

      Oferujemy

      • zatrudnienie w firmie o długoletniej tradycji (jesteśmy na polskim rynku już 18 lat),
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności jak i stażu pracy pracownika,
      • pracę w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku,
      • nielimitowaną kawę z ekspresu,
      • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;

Pracodawcy w Wrocławiu