Mateusz Maj Target

Czy to Twoja firma?

Mateusz Maj Target praca

Kraków

Witaj, jestem Mateusz Maj, założyciel i serce firmy Mateusz Maj Target, która rozpoczęła swoją działalność 3 listopada 2014 roku w malowniczych Koszycach, położonych w sercu województwa Małopolskiego. Od samego początku, nasza firma zyskała uznanie klientów dzięki profesjonalnym usługom centrów telefonicznych, które stanowią oś naszej działalności.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować nie tylko wsparcie call center, ale również szeroki wachlarz usług dodatkowych. Nasze kompetencje obejmują doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, co pozwala naszym klientom rozwijać skrzydła w biznesie. Zajmujemy się także stosunkami międzyludzkimi, public relations i komunikacją, co jest kluczowe w budowaniu silnej marki i efektywnym komunikowaniu się z otoczeniem.

Nasza firma, choć mała, jest wyjątkowa dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Rozumiemy, że każdy biznes jest inny i wymaga spersonalizowanych rozwiązań. Dlatego też, z pasją i zaangażowaniem, podchodzimy do potrzeb naszych partnerów, oferując usługi, które są dokładnie dopasowane do ich unikalnych wymagań.

W Mateusz Maj Target wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko usługi – to budowanie relacji, które przekładają się na sukces zarówno naszych klientów, jak i naszej firmy. Działamy na rynku od kilku lat, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie i zaufanie w branży.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem jakości i profesjonalizmu. Nasze zaangażowanie w to, co robimy, jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Zapraszamy do współpracy z Mateusz Maj Target – razem możemy osiągnąć więcej. Nasza historia to nie tylko przeszłość, to fundament, na którym budujemy przyszłość pełną sukcesów dla nas i naszych klientów.

Mateusz Maj Target najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Mateusz Maj Target

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mateusz Maj Target

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mateusz Maj Target

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Tarnów
  4. Wrocław
  5. Gorlice
  6. Poznań
  7. Bielsko-Biała
  8. Katowice
  9. Toruń
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Mateusz Maj Target - oferty archiwalne

  • Konsultant/ka – PLAY

    • 2 800-6 000 zł / mies.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zapraszamy Cię do zespołu realizującego projekt sprzedażowy Telesales dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych na rynku.

      Zakres obowiązków

      Jako Konsultant będziesz:

      • nawiązywał i utrzymywał pozytywne relacje z klientami
      • sprzedawał produkty i usługi dostosowane do potrzeb klientów
      • pracował na jednym projekcie dla Play

      Wymagania

      Oczekujemy od Ciebie:

      • łatwości nawiązywania kontaktów
      • motywacji i entuzjazmu do realizacji zadań
      • umiejętności słuchania, wyciągania wniosków i analizy potrzeb klienta

      Oferujemy

      W zamian oferujemy:

      • pracę od poniedziałku do piątku od 10 do 16
      • umowę zlecenie z odprowadzanymi świadczeniami (dla najlepszych możliwość przejścia na umowę o pracę)
      • podstawę - 18,30 zł/h
      • prowizje za własne sukcesy (łącznie około 5 000 zł miesięcznie)
      • profesjonalne szkolenie przygotowujące do roli Konsultanta

Pracodawcy w Krakowie