Candy Cat

Czy to Twoja firma?

Candy Cat praca

Warszawa

Witaj w świecie Candy Cat Warszawa, gdzie każdy dzień to słodka przygoda! Nasza historia rozpoczęła się 21 kwietnia 2021 roku, kiedy to zdecydowaliśmy, że Warszawa potrzebuje miejsca, w którym magia słodyczy łączy się z przygodą. Od tego czasu, nasz sklep stał się kulinarnym skarbem dla łasuchów, oferując ponad 450 gatunków wyśmienitych marmolad, sufletów, karmelów, orzechów, jagód i owoców w czekoladzie, gum do żucia z nadzieniami, drażetek, irysów, a także czekolad i past czekoladowych.

W Candy Cat Warszawa, każdy produkt to opowieść o smaku, którą chcemy podzielić się z naszymi klientami. Nasza unikalna koncepcja sklepu w pirackim stylu przenosi klientów w świat pełen przygód, gdzie każdy może odkryć coś wyjątkowego dla siebie. To nie tylko sklep, to doświadczenie, które pozwala na chwilę zapomnieć o codzienności i oddać się radości odkrywania nowych smaków.

Rozumiemy, jak ważne jest budowanie trwałych relacji, dlatego wprowadziliśmy program lojalnościowy dla naszych klientów. Chcemy nagradzać tych, którzy, tak jak my, wierzą w magię słodyczy i chętnie wracają, by cieszyć się naszymi wyjątkowymi produktami.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza koncepcja sklepu wyróżnia nas na rynku. W Candy Cat Warszawa nie tylko sprzedajemy słodycze – tworzymy niezapomniane wspomnienia. Każdy, kto przekroczy próg naszego sklepu, zostaje częścią naszej słodkiej historii. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej społeczności miłośników słodyczy i razem z nami odkrywał nowe smaki i doznania. Do zobaczenia w Candy Cat Warszawa!

Candy Cat najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dyrektor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Candy Cat

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Candy Cat

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Candy Cat

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Candy Cat
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Candy Cat - oferty archiwalne

  • Kierownik sklepu

    Candy Cat
    • 3 600-5 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Na zasadzie konkursu, zapraszamy profesjonalnego i pozytywnego Kierownika, który stanie na czele pracy sklepu sieci sprzedaży detalicznej "CANDY CAT".

      Sklepy pod marką “CANDY CAT” to świat słodyczy dla dzieci i dorosłych, w którym każdy klient znajdzie coś dla siebie! Projekt sklepu w pirackim stylu pomaga klientom zanurzyć się w bajkowym świecie słodyczy! Nas otacza atmosfera dostatku, piękności, słodki zapach - wszystko to tworzy unikalną koncepcję, którą muszą wspierać pracownicy sklepu.

      Dzisiaj “CANDY CAT” - to wyjątkowa sieć butików ze sprzedaży słodycz z niepowtarzalną koncepcją. Sieć aktywnie rozwija się, a teraz poszukujemy aktywnych i odpowiedzialnych Kierowników do pracy w nowych sklepach, które otwierają się w różnych częściach Europy.

      Ponad 450 gatunków świetnej Marmolady, delikatnego Sufletu, ręcznej pracy Karmelu, ekskluzywnych Orzechów, Jagód i Owoców w czekoladzie, bardzo smaczne Gumy do żucia z nadzieniami, różnobarwne Drażetki i tony miękkich Irysów, Czekolada i czekoladowe pasty z różnych państw świata, ekskluzywny do pakowania materiał dla słodycz czekają gości w naszych sklepach!

      Warunki pracy:

      • Grafik pracy 5/2;

      • Oficjalne zatrudnienie, biała pensja 2 razy do miesiąca;

      • Silny, młody i ambicjonalny zespół pracowników;

      • Samodzielność i rozwój osobisty;

      • Możliwość szybkiego rozwoju kariery dzięki aktywnemu rozwojowi firmy;

      Wynagrodzenie: 3600 zł miesięcznie +0,3% od obrotu przy wykonaniu planu

      Zakres obowiązków

      Obowiązki kierownika:

      • Organizacja systemowej pracy sklepu;

      • Organizacja i kontrola za wykonaniem planowanych utargów;

      • Praca z średnim czekiem i konwersją sprzedaży;

      • Kształtowanie, prowadzenie i kontrola sprawozdawczości;

      • Kształtowanie zespołu handlowego punktu;

      • Szkolenia sprzedażowe dla personelu sklepów;

      • Dotrzymanie standardów detalicznej sieci;

      • Kontrola merchandisingu;

      • Otwarcie nowych punktów sprzedaży;

      • Przy konieczności - osobiste sprzedaży (80 % czasowi znajdować się na sali);

      • Praca z kasą

      Wymagania

      Oferujemy

      Wynagrodzenie:

      3600 zł + 0,3% od obrotu przy wykonaniu planu miesięcznie

Pracodawcy w Warszawie