Italents sp z oo

Czy to Twoja firma?

Italents sp z oo praca

Warszawa

Witajcie, jesteśmy ITalents – waszym przewodnikiem po świecie IT, który od ponad dwóch dekad kształtuje przyszłość branży technologicznej w Polsce i Europie. Nasza misja jest prosta: łączymy pasjonatów technologii z firmami, które pragną wykorzystać ich potencjał, aby wspólnie tworzyć innowacje.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasza firma to więcej niż agencja doradztwa personalnego IT. Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, których celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług w zakresie outsourcingu IT, konsultacji personalnych, szkoleń branżowych, tworzenia oprogramowania na żądanie oraz wszechstronnego doradztwa IT. Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu, wspieramy naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych, a kandydatom pomagamy znaleźć miejsce, gdzie będą mogli rozwijać swoje pasje.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko 20 lat doświadczenia na rynku europejskim, ale także nasza niezachwiana reputacja i metoda direct search, która pozwala nam dotrzeć do najlepszych talentów w branży – a nasza baza liczy aż 75 tysięcy specjalistów IT. Jesteśmy częścią BPSC Capital Group, co zapewnia nam stabilność finansową i pozwala na ciągły rozwój.

Jako ITalents, jesteśmy obecni nie tylko na polskim rynku. Nasze usługi docierają do klientów w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Hiszpanii i Francji, gdzie dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, wspieramy rozwój sektorów takich jak telekomunikacja, bankowość, finanse, motoryzacja i przemysł. W każdym z tych obszarów, nasz zespół doświadczonych pracowników i konsultantów kontraktowych zapewnia profesjonalne doradztwo, które jest kluczem do sukcesu naszych partnerów.

W ITalents wierzymy, że technologia to przyszłość, a nasza rola w jej kształtowaniu jest nie tylko przywilejem, ale i odpowiedzialnością. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu, każdego dnia pracujemy na to, aby być liderem w branży IT, który nie tylko odpowiada na potrzeby rynku, ale także wyznacza nowe kierunki jego rozwoju. Zapraszamy do współpracy – razem możemy tworzyć technologię, która zmienia świat.

Italents sp z oo najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Italents sp z oo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Italents sp z oo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Italents sp z oo

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Italents sp z oo - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Rekrutacji IT

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • wyszukiwaniem Kandydatów, przeprowadzaniem z nimi rozmów wstępnych,
      • budowaniem i utrzymywaniem relacji z Kandydatami przed, w trakcie oraz po zakończeniu ich współpracy
      • analizowaniem rynku pod względem alternatywnych źródeł pozyskiwania Kandydatów i Klientów

      Wymagania

      • doświadczenia na podobnym stanowisku min 1 rok - warunek konieczny - najlepiej związanym z rekrutacjami IT
      • zapału do pracy, proaktywnej postawy, zaangażowania, umiejętności pracy w zespole i dla zespołu
      • dobrej organizacji pracy, umiejętności zarządzania swoim czasem, wyznaczania sobie celów i zorientowania na sukces
      • znajomości języka angielskiego

      Oferujemy

      • Umowę o pracę lub dopasowaną do Ciebie formę zatrudnienia
      • Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (komputer + telefon)
      • Wesprzemy Cię w rozwoju umiejętności służąc radą i doświadczeniem
      • Praca w nowoczesnym biurze na Stadionie Narodowym

Pracodawcy w Warszawie