Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Robót Specjalistycznych, zlokalizowanym w sercu malowniczego Krakowa. Nasza pasja i specjalność to inwestycje budowlane, a nasze serce bije najszybciej dla projektów związanych z fasadami i ich montażem, zwłaszcza gdy w grę wchodzi piękno naturalnego kamienia.

Jako renomowana firma w naszej branży, zawsze stawiamy na jakość. To nasz znak rozpoznawczy – usługi, które świadczymy, są na najwyższym poziomie, co przekłada się na trwałość i estetykę realizowanych przez nas inwestycji. Rozumiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego zadbamy o to, by każda fasada była nie tylko solidna, ale i zachwycała swoim wyglądem.

Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to przestrzeń, gdzie panuje miła atmosfera, która sprzyja współpracy i rozwojowi. Wierzymy, że zadowolenie i dobre samopoczucie naszych pracowników są kluczowe dla sukcesu, dlatego dbamy o to, by każdy czuł się u nas ważny i doceniany.

Rozwijamy się nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami – oferujemy pracę na terenie Niemiec, co jest świadectwem naszej dynamiki i otwartości na nowe wyzwania. Poszukujemy osób na różne stanowiska, od kamieniarzy-montażystów, przez kierowników robót budowlanych, aż po operatorów dźwigu samochodowego. Jeśli więc jesteś fachowcem, który chce rozwijać swoje umiejętności w stabilnej i rozwijającej się firmie, zapraszamy do naszego zespołu.

W Przedsiębiorstwie Robót Specjalistycznych wiemy, że sukces tkwi w detalu i zaangażowaniu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy element. To właśnie ta filozofia pracy pozwala nam tworzyć wartość, która przetrwa próbę czasu.

Dołącz do nas i stań się częścią historii, która jest pisana każdego dnia przez nasze projekty, naszych ludzi i nasze wartości. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego – trwałe i piękne obiekty, które będą dumą dla nas wszystkich.

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Kraków
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany/ murarz/ kamieniarz NIEMCY

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Krakowska firma zajmująca się montażem elewacji z kamienia naturalnego poszukuje chętnych osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisko:

      • murarz/kamieniarz-monter fasad

      Nie wymagamy znajomości języków obcych.

      Proszę dzwonić w godzinach 8-16

      Zakres obowiązków

      w/g stanowiska

      Wymagania

      • Dobra kondycja fizycznea (praca na wysokości pow. 3m)
      • brak przeciwskazań zdrowotnych i psychologicznych do pracy na wysokości (niektóre budowy nawet na wys. 40m)
      • Minimum miesiąc przed podjęciem zatrudnienia podleganie polskiemu ustawodawstwu w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego

      Oferujemy

      • Umowa o pracę
      • Wysokie wynagrodzenie (1700 - 1900 EUR netto "na rękę")
      • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
      • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
      • opłacone zakwaterowanie na miejscu (kwatery 2-3 osobowe)
      • Pokrycie kosztów dojazdu do miejsca pracy w Niemczech oraz kosztów powrotu po zakończeniu kontraktu
      • możliwość długoletniej współpracy w renomowanej firmie
      • dobre warunki pracy, miła atmosfera
      • indywidualne podejście do każdego kandydata
      • premie za polecenie kandydata do pracy
      • ubezpieczenie zdrowotne

Pracodawcy w Krakowie