Czy to Twoja firma?

SĄD REJONOWY W KŁODZKU praca

Kłodzko

W sercu malowniczego Kłodzka, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, znajduje się instytucja, która jest fundamentem sprawiedliwości – SĄD REJONOWY W KŁODZKU. Jesteśmy dumnym przedstawicielem wymiaru sprawiedliwości, działającym nieprzerwanie na rzecz praworządności i równości wszystkich obywateli.

Nasza działalność koncentruje się na świadczeniu usług związanych z prowadzeniem postępowań sądowych. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzimy do każdej sprawy, dbając o to, aby każda strona procesu była traktowana z należytym szacunkiem i otrzymała sprawiedliwy wyrok. Rozumiemy, że nasza praca ma ogromny wpływ na życie ludzi, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby służyć pomocą i wsparciem.

Jako strona Biuletynu Informacji Publicznej, zapewniamy transparentność naszych działań i ułatwiamy dostęp do informacji o prowadzonych przez nas postępowaniach. Wierzymy, że otwartość i dostępność są kluczowe dla budowania zaufania i poczucia bezpieczeństwa w społeczeństwie.

Choć nie możemy podzielić się naszą historią ani szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, to każdego dnia nasza praca jest odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w sprawiedliwość i równość. Nasze działania są wyrazem poszanowania dla prawa i ludzkiej godności.

Zapraszamy do Sądu Rejonowego w Kłodzku, gdzie profesjonalizm spotyka się z empatią, a tradycja łączy z nowoczesnością, aby wspólnie tworzyć przestrzeń, w której każdy może poczuć się wysłuchany i sprawiedliwie potraktowany.

SĄD REJONOWY W KŁODZKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SĄD REJONOWY W KŁODZKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SĄD REJONOWY W KŁODZKU

Mapa SĄD REJONOWY W KŁODZKU

Siedziba główna

SĄD REJONOWY W KŁODZKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SĄD REJONOWY W KŁODZKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Częstochowa
  4. Poznań
  5. Kłodzko
  6. Polanica-Zdrój

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SĄD REJONOWY W KŁODZKU - oferty archiwalne

  • Asystent sędziego

    • Kłodzko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zakres czynności określony w art.155 §1 ustawy prawo o ustroju Sądów Powszechnych (T.J. Dz.U.z 2020; poz 2072 z późn.zm) oraz rozporządzenie w sprawie czynności asystentów sędziów (Dz.U.z 2012;poz.1270)

      Adres do strony internetowej Sądu Rejonowego w Kłodzku, na której znajduje się ogłoszenie o konkursie na stanowisko asystenta sędziego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Prawo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 599 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kłodzku