Czy to Twoja firma?

INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK praca

Kłodzko

Od momentu naszego debiutu na rynku elektroinstalacyjnym w 2011 roku, INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK zyskała reputację jako firma, która łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi technologiami. Nasza siedziba w malowniczym Kłodzku jest sercem działalności, z której wyruszamy, by dostarczać naszym klientom w województwie dolnośląskim kompleksowe usługi elektryczne. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do realizacji projektów na każdą skalę – od indywidualnych zleceń po specjalistyczne przedsięwzięcia. Nasza oferta jest szeroka: od projektowania i produkcji przedłużaczy, dzwonków elektrycznych, tablic elektronicznych i elektromagnesów, po prace ziemne, instalacje gazowe i ogrzewanie. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem i elastycznością, aby sprostać specyficznym potrzebom naszych klientów. Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko puste słowa – posiadamy certyfikat dostawcy OnePlace, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów i usług spełniających najwyższe standardy. Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań w branży elektrycznej, w tym instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, instalacje odgromowe i wiele innych. W INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK rozumiemy również, że nasza praca wykracza poza same instalacje – zajmujemy się także usługami budowlanymi i remontowymi, od prac tynkarskich i murarskich, po wykończeniowe i dekarskie. Wierzymy, że nasza wszechstronność jest kluczem do zadowolenia klientów, którzy mogą polegać na naszym doświadczeniu i umiejętnościach w realizacji kompleksowych projektów. Nasze zaangażowanie w doskonałość i dbałość o szczegóły to nie tylko obietnice – to fundament, na którym budujemy trwałe relacje z naszymi klientami. W każdym projekcie, który podejmujemy, staramy się przekraczać oczekiwania, dostarczając nie tylko usługi, ale i wartości, które definiują naszą firmę. Chociaż nasze korzenie są głęboko osadzone w Dolnym Śląsku, nasze ambicje i standardy mają zasięg, który wykracza poza lokalne granice. Dążymy do tego, aby każdy, kto współpracuje z INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK, czuł, że jest częścią czegoś większego – społeczności, która ceni sobie bezpieczeństwo, niezawodność i innowacyjność. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy stworzyć przestrzeń, w której technologia i funkcjonalność idą w parze z estetyką i wygodą. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, to przede wszystkim setki zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi.

INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK

Siedziba główna

INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    • Brzeg Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji elektrycznych i sterowniczych, łączenie szaf, AKPiA.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność czytania rysunku technicznego, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Kłodzku