ONDO Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ONDO Sp. z o.o. praca

Kraków

Nasza oferta to: kosmetyki i chemia samochodowa marek własnych Brumm, Mobil Medic oraz marki: Gunk, chemia techniczna marki własnej Pulsar oraz marki Loxeal. Jesteśmy generalnym dystrybutorem środków smarowych koncernu PETRO-CANADA LUBRICANTS oraz Kroon Oil w Polsce. Posiadamy własny zakład produkcyjny w Trzebini. Istotą naszej firmy jest działalność produkcyjna na potrzeby własne i klientów zewnętrznych.

ONDO Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy ONDO Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ONDO Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Trzebinia
  5. Kalisz
  6. Katowice
  7. Bydgoszcz
  8. Łódź
  9. Jastrzębie-Zdrój
  10. Podkowa Leśna

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca ONDO Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Specjalista ds. Obsługi Klienta

      Miejsce pracy: Kraków

      Kod ref.: OK/02/2023

      Zakres obowiązków

      • Wsparcie Działu Handlowego w realizacji jego celów
      • Przyjmowanie oraz realizacja zamówień oraz wprowadzanie ich do systemu
      • Nadzór nad procesem realizowanych zamówień
      • Pomoc w doborze odpowiednich kosmetyków samochodowych oraz chemii warsztatowej
      • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i handlowcami
      • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku krajowym oraz zagranicznym
      • Tworzenie ofert dla klientów
      • Telefoniczną obsługę klienta
      • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy

      Wymagania

      • J. angielski na poziomie średnio-zaawansowanym
      • Doświadczenie w telefonicznej bądź bezpośredniej obsłudze klienta
      • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
      • Mile widziani studenci studiów zaocznych
      • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i komunikatywność
      • Dbałość o język ojczysty, dobra dykcja
      • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
      • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne
      • Dobra organizacja pracy
      • Otwartość na pracę w zespole
      • Znajomość pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
      • Pracę w ciekawym środowisku
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Krakowie