Walstead Kraków Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Walstead Kraków sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy Walstead Kraków – miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Od ponad 26 lat tworzymy historię w branży usług komunikacyjnych, druku i pokrewnych dziedzin, będąc liderem rynku, który nieustannie podnosi poprzeczkę dla wydawców czasopism, katalogów, producentów i dystrybutorów towarów. Nasza lokalizacja w Krakowie jest sercem naszej działalności, skąd rozprzestrzeniamy nasze innowacyjne rozwiązania.

Nasza oferta to więcej niż druk – to kompleksowe rozwiązania dla marketingu sklepowego i punktów sprzedaży, które pomagają naszym klientom przemawiać do wyobraźni ich odbiorców. Współpracujemy z lokalnymi i globalnymi firmami detalicznymi, dostarczając im nie tylko produkt, ale przede wszystkim wartość i doświadczenie. Nasze projekty badawczo-rozwojowe, wspierane przez Fundusze Unii Europejskiej, świadczą o naszym zaangażowaniu w przyszłość i ciągłe dążenie do doskonałości.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i jakości, które są nieodłącznymi elementami naszej pracy. Współpraca z interdyscyplinarnymi zespołami badawczymi pozwala nam na rozwijanie takich projektów jak Platforma zintegrowanego zarządzania czy Opracowanie innowacyjnego i prośrodowiskowego standu reklamowego. To nasze innowacyjne podejście i wsparcie finansowe z Unii Europejskiej dają nam przewagę konkurencyjną, która przekłada się na sukces naszych klientów.

Jesteśmy firmą, która stawia na społecznie odpowiedzialny biznes i zrównoważony rozwój. Wierzymy, że nasze działania mogą mieć pozytywny wpływ nie tylko na naszych klientów i ich biznesy, ale także na społeczeństwo i środowisko. Dlatego też każdy projekt i każda inicjatywa są dla nas szansą, by pokazać, że można prowadzić biznes z korzyścią dla wszystkich.

Zapraszamy Cię do poznania naszej firmy bliżej. Odkryj, jak nasze doświadczenie, pasja i zaangażowanie w innowacje mogą wspierać Twój biznes i przyczynić się do Twojego sukcesu. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

Walstead Kraków Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center księgowość / ekonomia produkcja / przemysł wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Walstead Kraków Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Walstead Kraków Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Walstead Kraków Sp. z o.o.

Siedziba główna

Walstead Kraków Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bydgoszcz
  5. Sułkowice
  6. Bielsko-Biała
  7. Jaworzno
  8. Myślenice
  9. Niepołomice
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Walstead Kraków Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Maszyn

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Kraków, ul. Igołomska 25

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu obsługującego maszynę drukującą.

      Zakres obowiązków

      • obsługa wybranych modułów maszyny,

      • techniczne działania pomocnicze na maszynie,

      • bieżąca kontrola jakości wyrobu.

      Wymagania

      • sprawność manualna, predyspozycje techniczno-mechaniczne,

      • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

      • umiejętność pracy zespołowej,

      • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze maszyn przemysłowych.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,

      • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

      • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka awansu),

      • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m.in.:

        • prywatną, darmową opiekę medyczną,

        • ubezpieczenie na życie i NNW,

        • świadczenie świąteczne,

        • stołówki pracownicze oraz dofinansowanie do posiłków,

        • wczasy pod gruszą,

        • dofinansowanie do karty sportowej,

        • bezpłatne kursy językowe,

      • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,

      • odzież roboczą oraz usługę prania,

      • parking dla pracowników.

      Opinie pracowników:

      "Po ponad 15 latach doświadczenia w branży poligraficznej to zdecydowanie najlepsza firma w jakiej miałem okazję pracować."

      Pracownik działu Produkcji

      "Fajna atmosfera i różnorodne zlecenia - nie jest nudno ;) Na plus również spotkania integracyjne czy wakacyjne wycieczki jednodniowe."

      "Ciekawa praca, przyjazna atmosfera, życzliwość współpracowników."

      Pracownik zespołu Obsługi Klienta

Pracodawcy w Krakowie