METROHOUSE Warszawa Ursynów

Czy to Twoja firma?

METROHOUSE Warszawa Ursynów praca

Warszawa

Metrohouse jest największą w Polsce siecią biur nieruchomości oraz pośrednictwa kredytowego Gold Finance. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 120 biur oraz 1300 agentów i ekspertów kredytowych. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości i finansów.

METROHOUSE Warszawa Ursynów najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy METROHOUSE Warszawa Ursynów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca METROHOUSE Warszawa Ursynów

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa METROHOUSE Warszawa Ursynów

Siedziba główna

Praca METROHOUSE Warszawa Ursynów - oferty archiwalne

  • Agent / Doradca ds. nieruchomości

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Do biura Metrohouse Warszawa Ursynów poszukujemy pełnych entuzjazmu, komunikatywnych i lubiących wyzwania osób na stanowisko:

      Agent Nieruchomości / Doradca ds. nieruchomości

      Miejsce pracy: biuro Warszawa Ursynów (100 m od metra) / praca w terenie

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub wynajmu (bezpośrednie i telefoniczne)
      • Aktywne pozyskiwanie Klientów i budowanie z nimi trwałych relacji
      • Opracowywanie i prezentacja ofert do sprzedaży lub wynajmu (np. w portalach internetowych)
      • Prezentowanie nieruchomości Klientom
      • Przygotowywanie transakcji i negocjowanie ich warunków
      • Analiza rynku nieruchomości i działań konkurencji

      Wymagania

      • Zaangażowania i dużej chęci do pracy
      • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
      • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientem
      • Dobrej organizacji i umiejętności planowania pracy
      • Dyspozycyjności
      • Znajomości obsługi komputera (Excel, Word, Outlook)
      • Doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Atrakcyjny i transparentny system wynagrodzeń prowizyjnych
      • Elastyczny czas pracy
      • Szkolenia z profesjonalnymi trenerami, pełne wsparcie i pomoc na każdym etapie pracy
      • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy
      • System CRM z największą w Polsce bazą klientów i nieruchomości
      • Wysoki standard pracy
      • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon
      • Przyjazną atmosferę pracy
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

Pracodawcy w Warszawie