Delikatesy Zdrowo

Czy to Twoja firma?

Delikatesy Zdrowo praca

Kraków

Witaj w świecie Delikatesów Zdrowo, gdzie pasja do zdrowego odżywiania i miłość do natury przekształcają się w wyjątkowe doświadczenie zakupowe. Nasza historia zaczęła się skromnie, od niewielkiego straganu z owocami, który założyliśmy, ja Maciej i moja żona Joanna, z marzeniem o wspólnym wyjeździe. Nie wiedzieliśmy wtedy, że to początek czegoś dużo większego.

Od tamtego czasu minęło już ponad dziesięć lat. W 2018 roku świętowaliśmy dziesięciolecie naszej działalności, która rozrosła się od małego straganu do kilku sklepów stacjonarnych. Nasze korzenie sięgają głęboko – tradycje kupieckie w mojej rodzinie datują się aż do połowy XX wieku, a pierwszy sklepik "Fistaszek", który otworzyliśmy w 2008 roku na krakowskim Placu Imbramowskim, był hołdem dla tych tradycji.

W Delikatesach Zdrowo oferujemy coś więcej niż tylko produkty. Oferujemy filozofię zdrowego życia, gdzie każdy produkt na naszych półkach jest starannie selekcjonowany pod kątem jakości i pochodzenia. Nasze sezonowe owoce, orzechy, suszone owoce, zdrowa żywność i produkty ekologiczne to nie tylko składniki Twoich posiłków – to budulec Twojego zdrowia.

Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją i wiedzą. Dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko smaczne, ale i pochodziły z pewnych źródeł, co gwarantuje ich najwyższą jakość. W naszych sklepach spotkasz ludzi, którzy, tak jak Ty, cenią sobie zdrowy styl życia i chcą dokonywać świadomych wyborów.

Chociaż nie posiadamy informacji o naszej pozycji rynkowej w formie konkretnych danych, to nasze zaangażowanie i pozytywne opinie naszych klientów są dla nas najlepszym wskaźnikiem, że idziemy we właściwym kierunku. W Delikatesach Zdrowo każdy dzień to nowa możliwość, aby inspirować innych do zdrowszego życia i cieszyć się naturalnym smakiem tego, co najlepsze.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Rząska, przy ulicy Balickiej 8, gdzie każdy klient jest traktowany jak część naszej rosnącej rodziny Delikatesów Zdrowo. Razem tworzymy przestrzeń, w której zdrowe jedzenie jest dostępne i smaczne, a zakupy stają się przyjemnością. Dołącz do nas i poczuj różnicę, którą niesie ze sobą świadome odżywianie.

Delikatesy Zdrowo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Delikatesy Zdrowo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Delikatesy Zdrowo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Delikatesy Zdrowo

Siedziba główna

Praca Delikatesy Zdrowo - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • 19-19 zł / godz.
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Jeśli Ty zadasz o naszych Klientów - my zadbamy o Ciebie !

      Szukamy miłej i uśmiechniętej Ekspedientki. Jeśli masz w sobie żyłkę handlowca i lubisz pracę z ludźmi wyślij nam swoje CV.

      Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa Klientów - co na pewno będziesz robić z radością i zaangażowaniem, oraz praca na stanowisku produktów na wagę. Twoje pozytywne nastawienie pomoże Ci stworzyć przyjazną atmosferę w pracy i świetnie porozumieć się z koleżankami z zespołu. Wierzymy, że tak jak my lubisz aby w Twoim miejscu pracy było czysto i otaczał Cię ład i porządek.

      Pamiętaj, że lubimy uczciwych i odpowiedzialnych Sprzedawców. Jesteśmy elastyczni - będziemy starali się wspólnie układać grafik. Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz książeczka Sanepid będą Twoim dodatkowym atutem. A jeśli nigdy nie pracowałeś w handlu wszystkiego Cię nauczymy!

      Weźże dołącz do Nas ! Wyślij CV (ze zdjęciem).

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów i lady produktów na wagę
      • Obsługa kasy fiskalnej
      • Terminala płatniczego
      • Dbanie o ład i porządek

      Wymagania

      • Zaangażowanie
      • Pozytywne nastawienie
      • Odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Elastyczny grafik
      • Dobrą atmosferę
      • Umowę o pracę po okresie próbnym

Pracodawcy w Krakowie