TIP SPÓŁKA JAWNA K.PÓŁKA, M.OZDOWSKI

Czy to Twoja firma?

TIP sp. j. K.PÓŁKA, M.OZDOWSKI praca

Warszawa

TIP sp.j.

Powstaliśmy w 1990 roku  - czyli od ponad  30 lat  zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą urządzeń biurowych ze szczególnym uwzględnieniem kolorowych drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych i niszczarek . Prowadzimy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń. Jesteśmy najstarszym autoryzowanym partnerem OKI w Polsce,

Od kilku lat zajmujemy się również sprzedażą i serwisem ekspresów do kawy (głównie SAECO)

TIP SPÓŁKA JAWNA K.PÓŁKA, M.OZDOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy TIP SPÓŁKA JAWNA K.PÓŁKA, M.OZDOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TIP SPÓŁKA JAWNA K.PÓŁKA, M.OZDOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TIP SPÓŁKA JAWNA K.PÓŁKA, M.OZDOWSKI

Siedziba główna

Praca TIP SPÓŁKA JAWNA K.PÓŁKA, M.OZDOWSKI - oferty archiwalne

  • Serwisant sprzętu biurowego - drukarki i/lub ekspresy do kawy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      • Diagnozowanie uszkodzeń, wykonywanie instalacji, napraw i konserwacji sprzętu w siedzibie firmy oraz u klientów
      • Informowanie klientów o statusie napraw i kosztach
      • Rejestracja zleceń serwisowych
      • Kontakt telefoniczny i mailowym z klientami oraz bezpośrednia obsługa klienta w serwisie,

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy :

      • chęci do pracy i zdobywania nowych umiejętności
      • rzetelności
      • doświadczenia w serwisowaniu sprzętu biurowego i/ lub ekspresów do kawy
      • posiadania prawa jazdy kat. B
      • przynajmniej podstawowej wiedzy informatycznej (konfiguracja oprogramowania, sieci)

      U kandydatów docenimy :

      • Wykształcenie techniczne (studenci również mile widziani)
      • więcej niż podstawowe umijetności informatyczne
      • Komunikatywność
      • Umiejętności organizacyjne
      • Entuzjazm i pasja do wykonywanych zadań
      • Chęć związania się na dłużej z nami

      Oferujemy

      • Pracę w niewielkim ale miłym i profesjonalnym zespole
      • Możliwosć pracy w pełnym lub częściowym wymiarze
      • Możliwości uczestnictwa w szkoleniach
      • Otwartość na pomysły
      • Życzliwe podejście (również w kwestii czasu pracy)

Pracodawcy w Warszawie