Czy to Twoja firma?

BP Polska Services sp. z o.o. praca

Kraków

Koncern BP, który z powodzeniem działa w naszym kraju od 25 lat roku prowadzi obecnie w Polsce 500 nowoczesnych stacji paliw. Klienci odwiedzają nasze stacje nie tylko przy okazji tankowania, lecz również po to, by wypić kawę, zjeść smaczny posiłek w kawiarenkach Wild Bean Cafe lub dokonać codziennych zakupów. Dynamiczny rozwój naszej sieci stwarza naszym pracownikom ogromne możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych w pracy na stacjach na takich stanowiskach jak Sprzedawca czy Kierownik Stacji, a następnie Kierownik Regionu czy pracownik Centrali. Mile widziane są osoby, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. 500 nowoczesnych stacji paliw to spory rynek pracy, który stwarza ogromne możliwości. Nasze stacje są bezpieczne, wygodne i ekologiczne. Oferują klientom najwyższej jakości paliwa z technologią ACTIVE. Przy każdej z nich znajdują się nowoczesne sklepy, których dewizą jest szybkość, jakość i wygoda. BP posiada swoje stacje w 70 krajach ponad 80 tys. pracowników. Pracownicy stacji BP •Blisko 3.500 pracowników stacji w Polsce •Średnia wieku to 32 lata, ale jest też duża grupa pracowników 50+ •Najstarszy pracownik ma 69 lat •Ponad 90% Kierownictwa stacji pochodzi z wewnętrznych awansów Naszym celem, wynikającym z ponad 100 letniej historii i tradycji jest przynoszenie zysków nie tylko firmie, ale i troska o innych wyrażana poprzez nasze zaangażowanie w społeczności lokalne w miejscach, w których prowadzimy działalność. Na naszych stacjach panuje bardzo życzliwa atmosfera, z pewnością możesz liczyć na pomocną dłoń i wsparcie całego zespołu pracowniczego. W pracy kierujemy się naszymi wartościami, którymi są Bezpieczeństwo, Szacunek, Jeden Zespół, Doskonałość, Odwaga. By te wartości aktywnie implementować do kultury organizacyjnej prowadzimy konkurs European Stars, w którym wygrywają pracownicy stacji odznaczający się szczególnie wyróżniającą się podstawą w danej kategorii. Wyznajesz podobne wartości jak BP? Szukasz pracy, w której możesz się wiele nauczyć, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania? Zaaplikuj do nas! Codziennie kilkanaście miejsc pracy czeka na Ciebie w całej Polsce! Wejdź w zakładkę APLIKUJ i dowiedź się jakie stacje są najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

BP Polska Services sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BP Polska Services sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BP Polska Services sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • (PS) Sprzedawca do cukierni

    SGP APT Sp. z o.o.
    • 4 700-5 100 zł netto / mies.
    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • MARKETPLACE MANAGER (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy

    JD Energia sp. z o.o.
    • 12 300-150 000 zł brutto / mies. (zal. od umowy)
    • cała Polska
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa BP Polska Services sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
BP Polska Services sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Kraków
  4. Szczecin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca BP Polska Services sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca na stacji paliw bp

    • 20-24 zł / godz.
    • Międzyrzecz
    • pełny etat
    • Zasady rekrutacji są bardzo proste, zaaplikuj na podane ogłoszenie lub zadzwoń pod numer 669 222 211 aby dowiedzieć się więcej.

      Zakres obowiązków

      - zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klientów

      - aktywnej sprzedaży towarów

      - dbałości o estetykę, porządek i higienę na stacji

      Wymagania

      - uczciwości i odpowiedzialności

      - pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań

      - łatwości w nawiązywaniu kontaktów

      Oferujemy

      - umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia (umowa o prace na 33 miesiące)

      - pracę w systemie 3 zmianowym (po 8 godzin) - 6-14, 14-22, 22-6

      - pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika

      - atrakcyjne wynagrodzenie i premie (sprzedażowa, uznaniowa)

      - dodatkowo płatne święta, weekendy oraz noce

      - profesjonalny program rozwoju kariery (szkolenia min. e-learningowe)

      - dodatkowe benefity dla pracowników: Świadczenie Choinkowe i Wielkanocne do 500 zł, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie PZU, - -bezpłatną opiekę medyczną

      - zniżki na posiłki z kafejki WBC, rabat na paliwo oraz na myjnię

      - profesjonalny program wsparcia pracowników

      -pakiety sportowe

      - przyjazną atmosferę pracy.

Pracodawcy w Krakowie