Wilking Zbigniew Filipiak

Czy to Twoja firma?

Wilking Zbigniew Filipiak praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2000 roku, Wilking nieustannie ewoluuje, by sprostać wyzwaniom współczesnej branży meblowej. Nasza warszawska siedziba stała się sercem innowacji i designu, gdzie z pasją tworzymy rozwiązania, które definiują przestrzeń zawodową naszych klientów.

Specjalizujemy się w kreowaniu unikalnych lad recepcyjnych, funkcjonalnego wyposażenia szatni oraz indywidualnie projektowanych przestrzeni biurowych. Nasza oferta obejmuje również wnętrza o charakterze loftowym i industrialnym, które odzwierciedlają najnowsze trendy w architekturze wnętrz. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie zaoferować także usługi precyzyjnego cięcia laserowego blach i profili, a także produkcję pras próżniowych dla przemysłu stolarskiego.

Nasze realizacje znane są nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Jesteśmy dumni, że nasze produkty i usługi spełniają międzynarodowe standardy, co potwierdza atest pfleiderer plyty. To świadectwo naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości.

W Wilking wierzymy, że nasza siła tkwi w kompleksowym podejściu do każdego projektu. Od doradztwa i projektowania, przez produkcję, aż po transport i montaż u klienta – dbamy o każdy detal. Nasz wszechstronnie wypracowany zespół to grupa ekspertów, którzy z pasją podchodzą do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Nasze zaangażowanie w tworzenie dedykowanych przestrzeni zawodowych to nie tylko praca – to misja, która napędza nas każdego dnia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Wilking, wybierając nasze innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania.

Wilking Zbigniew Filipiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Wilking Zbigniew Filipiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wilking Zbigniew Filipiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wilking Zbigniew Filipiak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin
  4. Olsztyn
  5. Plock

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Wilking Zbigniew Filipiak - oferty archiwalne

  • Ślusarz spawacz do pracy w Legionowie / złota rączka

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie wilking

      Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

      Ślusarz z doświadczeniem.

      Wymagania śluszarz , podstawowa umiejętność spawania / "złota rączka" mile widziana

      Możliwość zakwaterowania gratis

      Miejsce pracy: Legionowo

      Oferujemy:

      pracę w przyjaznej atmosferze w polskiej firmie produkującej meble i maszyny do przemysłu meblarskiego;
      elastyczne godziny pracy;
      pracę w miejscu, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są zawsze doceniane;
      różnorodne zadania;
      wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
      pracę w dobrze skomunikowanym miejscu: przy stacji PKP Legionowo Przystanek.
      Prosimy o załączenie swojego CV za pośrednictwem OLX i dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

      Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

      Zakres obowiązków

      Spawanie profili do stelaży meblowych.

      Wymagania

      Umiejętność spawania

      Oferujemy

      Możliwość zakwaterowania

Pracodawcy w Warszawie