"Ulmer" Ulmer Danuta i Paweł Sp.J

Czy to Twoja firma?

Ulmer Ulmer Danuta i Paweł Sp.J praca

Warszawa

„ULMER” Sp. j. specjalizuje się w produkcji, przechowywaniu i eksporcie zamrożonych owoców.

Założona została w 1994 roku przez Pawła i Danutę Ulmer ,technologów żywności z ponad 25 letnim doświadczeniem w produkcji mrożonek.

Zakład w Starym Zadybiu znajduje się w ekologicznie czystym regionie a surowiec do produkcji pozyskiwany jest z okolicznych upraw i lasów .

Zatrudniamy 50 pracowników ,z których 45 zaangażowanych jest bezpośrednio w produkcję.

Roczny całkowity obrót wynosi około 9 milionów euro.

"Ulmer" Ulmer Danuta i Paweł Sp.J najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy "Ulmer" Ulmer Danuta i Paweł Sp.J

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "Ulmer" Ulmer Danuta i Paweł Sp.J

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "Ulmer" Ulmer Danuta i Paweł Sp.J

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Bielsko-Biała
  4. Luków
  5. Gdańsk
  6. Koszalin
  7. Bydgoszcz
  8. Dęblin
  9. Garwolin
  10. Lomianki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca "Ulmer" Ulmer Danuta i Paweł Sp.J - oferty archiwalne

  • Operator wózka widłowego

    • Kłoczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Rozmowa kwalifikacyjna

      Zakres obowiązków

      • Obsługa wózka widłowego,
      • Rozładunek/ załadunek towaru,
      • Zatowarowanie regałów wysokiego składowania,
      • Przyjmowanie dostaw,
      • Utrzymywanie porządku na magazynie,
      • Zaopatrywanie linii produkcyjnej w surowce oraz opakowania;
      • Wywóz wyrobu gotowego z linii produkcyjnej na magazyn;

      Wymagania

      • Uprawnienia na wózki widłowe,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Odpowiedzialność, uczciwość,
      • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich wykonania
      • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
      • Gotowość do pracy w niskiej temperaturze

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej firmie,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Umowę o pracę.
      • Bezpieczne środowisko pracy
      • Możliwość rozwoju

Pracodawcy w Warszawie