Premium Estates

Czy to Twoja firma?

Premium Estates praca

Kraków

Możesz być współtwórcą nowego, przyjaznego środowiska w branży nieruchomości, która może stać się Twoim sposobem na życie.

Nasza Firma - Biuro Nieruchomości Premium Estates chce zatrudnić

Doradców d/s Nieruchomości.

Szukamy kogoś więcej niż pracowników - poszukujemy podobnych do nas ludzi z pasją. Oferujemy szkolenie wdrażające, wszelkie potrzebne narzędzia i pomoc w rozwinięciu skrzydeł, stabilną i bezstresową pracę w miłej, nie-korporacynej atmosferze.

Premium Estates najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Premium Estates

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Premium Estates

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Premium Estates

Siedziba główna

Praca Premium Estates - oferty archiwalne

  • Doradca d/s Nieruchomości

    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości

      • kompleksowa obsługa transakcji

      • doradztwo w zakresie zakupu lub wynajmu nieruchomości

      • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktu z klientami

      Wymagania

      • wysoka kultura osobista,

      • motywacja do pracy i determinacja w realizacji założonych celów,

      • samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

      • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

      Mile widziane

      • znajomość j. angielskiego

      Oferujemy

      • szkolenia wdrażające i cykliczne podnoszenie umiejętności,

      • forma współpracy B2B lub umowa zlecenie
      • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, aparat fotograficzny, itp.)

      • naukę i wsparcie merytoryczne od doświadczonych pośredników

      • jeden z najlepszych na rynku system wynagrodzeń

      Zapraszamy również Studentów do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

      Jeśli jesteś osobą ambitną, dynamiczną, stawiającą na rozwój - czekamy na Twoje CV!

Pracodawcy w Krakowie