Czy to Twoja firma?

MONIKA DÖRRE-SMUTNIAK AUTOBAL AGENCJA UBEZPIECZENIOWA praca

Kraków

MONIKA DÖRRE-SMUTNIAK AUTOBAL AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

AUTOBAL jest multiagencją ubezpieczeniową działajaca od 1997 roku, współpracującą z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich majątek. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb naszych klientów.

MONIKA DÖRRE-SMUTNIAK AUTOBAL AGENCJA UBEZPIECZENIOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy MONIKA DÖRRE-SMUTNIAK AUTOBAL AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MONIKA DÖRRE-SMUTNIAK AUTOBAL AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MONIKA DÖRRE-SMUTNIAK AUTOBAL AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Siedziba główna

Praca MONIKA DÖRRE-SMUTNIAK AUTOBAL AGENCJA UBEZPIECZENIOWA - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Doradca klienta

      Miejsce pracy: Kraków

      Obecnie szukamy pracownika na stanowisko Doradca klienta-sprzedawcy produktów ubezpieczeniowych

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie klientów
      • Realizacja celów sprzedażowych
      • Budowanie właściwych długofalowych relacji z klientami
      • Obsługa trwających umów ubezpieczenia
      • Analiza działań konkurencji

      Wymagania

      • Niekaralność
      • Determinacja i nastawienie na realizacje celów sprzedażowych
      • Samodzielność
      • Kreatywność
      • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy
      • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
      • Wykształcenie min. średnie
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + prowizję
      • Portfel klienta do obsługi
      • Wsparcie merytoryczne oraz cykl szkoleń
      • Narzędzia ( laptop, telefon, drukarkę, samochód)
      • Możliwość współpracy z 11 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Pracodawcy w Krakowie