Czy to Twoja firma?

NCK Grupa sp. z o.o. praca

Warszawa

Od naszych skromnych początków w roku 2000 jako typowa firma instalacyjna, NCK Grupa przeobraziła się w wiodącego polskiego integratora usług technicznych. Nasza historia jest świadectwem ciężkiej pracy, innowacyjności i nieustannego dążenia do doskonałości. Z dumą zatrudniamy ponad 5500 wykwalifikowanych serwisantów w ramach Ogólnopolskiego Pogotowia Technicznego NCK, którzy są naszymi ambasadorami najwyższych standardów jakości i zadowolenia klienta.

Nasze usługi to nie tylko techniczna obsługa obiektów, ale również serwisowe i konserwacyjne działania, które zapewniają bezawaryjne funkcjonowanie instalacji i urządzeń naszych klientów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując zarządzanie przeglądami i usuwanie awarii poprzez naszą innowacyjną platformę internetową - Help Desk Techniczny. To właśnie dzięki niej jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją, zapewniając szybką i efektywną reakcję na potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego indywidualnego systemu zarządzania, który pozwala na stałe monitorowanie jakości wykonywanych usług. To właśnie nasze zaangażowanie w innowacje i jakość zaowocowało prestiżową nagrodą Diamenty Forbesa 2022, co jest potwierdzeniem naszej solidnej pozycji na rynku i dynamicznego rozwoju.

Nasza główna siedziba znajduje się w sercu Warszawy, z dodatkowymi biurami w Piastowie i Radomiu. Rozszerzając nasze horyzonty, otworzyliśmy również biuro w Czechach, co świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i ambicjach.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko własne centrum koordynacji i szeroka sieć serwisantów, ale także własność platformy internetowej do zarządzania usługami. Dzięki temu możemy świadczyć nasze usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co jest szczególnie ważne w przypadku umów serwisowo-konserwacyjnych dla szkół i innych instytucji.

W NCK Grupa wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Każdy dzień to nowa okazja, by wychodzić naprzeciw wyzwaniom i potrzebom naszych klientów, dostarczając im usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych partnerów.

NCK Grupa sp zoo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy NCK Grupa sp zoo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NCK Grupa sp zoo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NCK Grupa sp zoo

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
NCK Grupa sp zoo
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Radom
  4. Poznań
  5. Lublin
  6. Bielsko-Biała
  7. Łódź
  8. Gdańsk
  9. Czempin
  10. Gorlice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca NCK Grupa sp zoo - oferty archiwalne

  • Koordynator serwisu

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Praca jako koordynator serwisów na terenie całej Polski. Praca stacjonarna w biurze w Radomiu.

      Zakres obowiązków

      Koordynacja prac grup serwisowych na terenie całej Polski.

      Wymagania

      Podstawowa obsługa komputera, komunikatywność, sumienność.

      Oferujemy

      Pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie, możliwość awansu.

Pracodawcy w Warszawie