Czy to Twoja firma?

EVOTHERM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Wrocław

Jesteśmy EVOTHERM, Twoim zaufanym partnerem w świecie instalacji sanitarnych i mechanicznych. Od naszego powstania w 2008 roku we Wrocławiu, nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy ofertę, aby sprostać Twoim najwyższym oczekiwaniom. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół, liczący od 51 do 200 specjalistów, to fundament naszego sukcesu na ogólnopolskim rynku budownictwa. Nasza specjalność to instalacje HVAC, projektowanie, generalne wykonawstwo, serwis, a także instalacje technologiczne i wod-kan. Jesteśmy liderem, który nie boi się wyzwań – zarządzamy złożonymi projektami inżynierskimi z potężną sprawnością i precyzją. Dążymy do osiągania najwyższych standardów realizacji inwestycji, co jest dla nas równie ważne jak bezpieczeństwo – nasza kluczowa wartość. W EVOTHERM stawiamy na kompleksowość. Oferujemy doradztwo techniczne i obejmujemy pełny cykl realizacyjny inwestycji, od pierwszego szkicu po serwis pogwarancyjny. Nasze podejście to połączenie innowacji z tradycją, gdzie ciągły rozwój i poszerzanie zakresu usług idą w parze z dbałością o szczegóły. Rozumiemy, że świat budownictwa jest dynamiczny i wymagający. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i jakości. Jesteśmy EVOTHERM – Twoim partnerem w tworzeniu przestrzeni, które żyją i oddychają razem z Tobą. Zapraszamy do współpracy.

EVOTHERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EVOTHERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EVOTHERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EVOTHERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oddział Wrocław

Oddział Warszawa

EVOTHERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EVOTHERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Monter instalacji wentylacji

    EVOTHERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • 3 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż elementów instalacji wentylacji.
      Praca w godz. 8-16
      Zatrudnienie na 4 lata
      Miejsce pracy: zgodnie ze zleceniami teren Dolnego Śląska

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy 2 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu